بلینگهام به رکورد رونالدو رسید | گلزنی مجدد بلینگهام برای رئال مادرید

جود بلینگهام با گلزنی کریستیانو رونالدو در رئال مادرید برابری کرد و به رکورد رونالدو رسید. در این پست از ورزشی به درخشش مجدد بلینگهام در لوس بلانکوس می‌پردازیم.

خلاصه

بلینگهام جمعه شب گل پیروزی رئال مادرید را مقابل سلتاویگو به ثمر رساند.

این بازیکن 20 ساله پس از انتقال 103 میلیون پوندی در اسپانیا به زمین زده است.

چهار گل در سه بازی، شاهکاری که با کریستیانو رونالدو افسانه‌ای برابری می کند.

بلینگهام به رکورد رونالدو رسید

جود بلینگهام اولین بازیکن رئال مادرید است که پس از کریستیانو رونالدو در سه بازی اول خود برای این باشگاه گلزنی کرده است.

این بازیکن 20 ساله پس از انتقال 103 میلیون پوندی خود از بوروسیا دورتموند، در پایتخت اسپانیا به میدان رفت. او گل پیروزی مادریدی ها را در پیروزی 1-0 مقابل سلتاویگو در جمعه شب به ثمر رساند.

شب لوس بلانکوس پس از از دست دادن وینیسیوس جونیور به دلیل مصدومیت ، خیلی خوب پیش نرفت. آنها در ده دقیقه پایانی بازی در حالی که نتوانستند از بن بست خارج شوند، به میدان رفتند. اما بلینگهام گل چهارم خود را برای باشگاه به ثمر رساند. او با ضربه سر دقیقه 81 به اولین بازیکن رئال مادرید پس از رونالدو تبدیل شد که در سه بازی اول خود برای این باشگاه گلزنی کرده است.

بلینگهام زمانی که در پیروزی 2-0 مقابل اتلتیک کلاب در روز اول گلزنی کرد، از نقطه مقابل مادرید خارج شد. و او اولین بازی چشمگیر را با زدن یک گل در پیروزی 3-1 در آلمریا دنبال کرد.

از درخشش برای زنبورها تا گلزنی در مادرید

گل‌ها برای بلینگهام در دورتموند سال گذشته شروع شد، زمانی که او به یک نقش آینده‌نگرتر در خط میانی تبدیل شد. دو فصل اول او در بوندسلیگا، که باعث شد در سن 17 سالگی جایگاه ثابتی را در تیم ایجاد کند. او در 62 بازی تنها 4 گل به ثمر رساند. اگرچه او همچنین 6 بار دیگر در جام حذفی و رقابت های اروپایی به گل رسید.

فصل گذشته نقطه عطفی بود. زیرا او 8 گل بوندسلیگا و 14 گل را در تمام رقابت ها به ثمر رساند. به عبارت دیگر هر سه بازی یک گل به ثمر رساند.

توانایی او در یک سوم پایانی حتی کارلو آنچلوتی را متقاعد کرده است که در این مرحله برای جایگزینی کریم بنزما نیازی به گلزن نیست. با این جمله مربی ایتالیایی قبل از گل اخیر بلینگهام: “ما معتقدیم که آمدن بلینگهام غیبت کریم را پوشش می دهد.

او یک پسر جدی، بالغ و با کیفیت است. کاری که او انجام می دهد برای ما که او را می شناسیم تعجب آور نیست. چیزی که شگفت انگیز است این است که او تنها 20 سال دارد.

نظر هم تیمی او، تونی کروس

تونی کروس احساسات آنچلوتی در مورد بلینگهام را تکرار کرد. و در مورد این مرد انگلیسی گفت: “در مرحله آماده سازی مشخص شد. جایی که او واقعاً خوب عمل کرد. او در این مدت کوتاه به طرز شگفت انگیزی با تیم ادغام شده است.

من احساس بسیار خوبی در مورد او دارم زیرا فکر می‌کنم او نسبت به سنش فوق‌العاده بالغ است.  نه فقط از نظر ذهنی، که در حال حاضر بسیار فراتر از تصور است، بلکه همچنین با نحوه بازی‌اش فوتبال. همیشه در اعمال خود روشن است، به جد کاری می کند و سعی می کند تا نقاط قوت خود را به طور کامل بازی کند.

“بسیاری از افراد دیگر در آن سن هنوز هم هاراکیری های زیادی مرتکب می شوند، اشتباهات فنی و تاکتیکی زیادی انجام می دهند. شما آنقدرها را با او نمی بینید. تا اینجا باید بگویم که او در حال حاضر یک دارایی مطلق است. این به معنای چیزی است، زیرا ما یک تیم کاملاً کور نیستیم. این واقعیت که یک جوان 20 ساله از همان ابتدا ما را غنی می کند، نشانه خوبی است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *