اتلتیکو و رئال سوپرجام عربستان را آغاز کردن

اتلتیکو و رئال سوپرجام عربستان را آغاز کردن.در حماسه ای که نویدبخش درام پرمخاطره و رقابت شدید است. رئال مادرید و اتلتیکو مادرید قرار است در سوپرکاپ عربستان با هم برخورد کنند و شروع یک سه گانه از درگیری ها در سه رقابت در سه هفته باشد. این رویارویی در ریاض، هزاران کیلومتر دورتر از شهر خود. مقدمه‌ای است برای مجموعه‌ای از رویارویی‌های هیجان‌انگیز که در تورنمنت‌های مختلف رخ می‌دهد و توانایی این قدرت‌های فوتبال را آزمایش می‌کند.

اتلتیکو و رئال سوپرجام عربستان را آغاز کردن

جذابیت دربی مادرید

اتلتیکو و رئال سوپرجام عربستان را آغاز کردن
اتلتیکو و رئال سوپرجام عربستان را آغاز کردن

غیرقابل انکار است و کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید. خود را به رویارویی با رقبای شهری خود، هرچند در شرایطی غیر متعارف، عادت می دهد. دیدار قبلی در زمین خانگی اتلتیکو.متروپولیتانو، منجر به شکست رئال مادرید شد. بازی‌های پیش رو، در فاصله‌ای چند قدم تا والدبباس. زمین تمرین روزانه رئال مادرید، به‌سرعت برگزار می‌شوند: ابتدا در ریاض، پس از آن بازی یک شانزدهم نهایی کوپا دل ری در مادرید، و در نهایت با رقابت‌های لیگ به اوج می‌رسد. سانتیاگو برنابئو در 4 فوریه.

با وجود فاصله جغرافیایی،

با وجود فاصله جغرافیایی،
با وجود فاصله جغرافیایی،

دوئل مدیریتی بین آنچلوتی و دیگو سیمئونه، که به عنوان همسایه در حومه مادرید زندگی می کنند، تشدید می شود. این نیمه نهایی سوپرکاپ بیست و چهارمین رویارویی آنها از بخش فنی را رقم خواهد زد و فصل دیگری به تاریخ داستانی آنها اضافه می کند. آنچلوتی احترام متقابل بین آنها را تأیید کرد و بر سازگاری آنها با اخلاق باشگاهی مربوطه خود تأکید کرد.

با تأمل در اهمیت این رویارویی های پی در پی، بحث در مورد اینکه کدام مسابقه بیشترین وزن را دارد، ادامه دارد. هر مسابقه بعدی ممکن است ظاهراً اهمیت خود را افزایش دهد.با این حال شکست اولیه ای که در اوایل فصل از رئال مادرید متحمل شد، تغییرات قابل توجهی را به همراه داشت و به پویایی تیمی اصلاح شد. یک سری شکست ناپذیر منجر شد.

برعکس، سفر اتلتیکو شاهد تحولی بوده است که با افزایش قدرت گلزنی مشخص شد. اما از مقاومت تدافعی علامت تجاری آنها فاصله گرفت. منجر به کسری لیگ می شود که ممکن است دیدار فوریه را برای جاه طلبی های آنها بی اهمیت کند.

سوپرجام عربستان

سوپرجام عربستان
سوپرجام عربستان

علیرغم جابجایی آن و عدم حضور هواداران قابل توجه. وزن بیشتری نسبت به یک بازی دوستانه با شکوه دارد. بر خلاف کوپا دل ری. مسیر کوتاه تری به سوی ظروف نقره ای ارائه می دهد و در نتیجه اهمیت آن را در چشم هر دو باشگاه تقویت می کند.

خطای به یاد ماندنی فده والورده در فینال 2020 مقابل اتلتیکو دوباره به عنوان پاورقی در این درگیری پیش رو ظاهر می شود. لحظه ای که باعث تحسین او در بین هواداران رئال مادرید شد اما طعم تلخی از خود به جای گذاشت. والورده ضمن اذعان به این اقدام جنجالی. تعهد خود را به هدف تیمش تکرار می کند و بر اهمیت رقابت و تلاش برای پیروزی در برابر حریفان قدرتمندی مانند اتلتیکو تاکید می کند.

در اصل

در اصل
در اصل

احساسات بیان شده توسط هر دو مدیر، گرانش این سه گانه را در بر می گیرد: رقابت شدید بین دو تیم قدرتمند که فراتر از مسابقات صرف است. اما مظهر ماهیت فوتبال مادرید است. جایی که هر بازی در تعقیب شکوه آنها اهمیت زیادی دارد. تصدیق آنچلوتی از اتلتیکو به عنوان یک حریف همیشگی طنین انداز است و شدت و اهمیت ذاتی این رویارویی ها را. صرف نظر از موقعیت یا رقابت، برجسته می کند.

با آماده شدن صحنه

برای سوپرجام عربستان، شور و اشتیاق و انتظار در میان علاقه مندان به فوتبال محسوس است و آغاز یک سه گانه فریبنده را نوید می دهد که شور و شوق افسارگسیخت. نبردهای تاکتیکی و نمایش بی نظیری از قدرت فوتبال را نوید می دهد.

Hesam
10 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *