آژاکس رقابت با بوندسلیگا برای هندرسون

آژاکس رقابت با بوندسلیگا برای هندرسون .به گزارش ESPN، منابع اشاره کرده اند که آژاکس به دنبال جذب جردن هندرسون از الاتفاق است. باشگاه هلندی برای امضای هافبک انگلیسی با رقابت سختی از لیگ برتر و بوندسلیگا روبرو است.

آژاکس رقابت با بوندسلیگا برای هندرسون

هندرسون 31 ساله

آژاکس رقابت با بوندسلیگا برای هندرسون
آژاکس رقابت با بوندسلیگا برای هندرسون

تابستان گذشته از لیورپول جدا شد و به عربستان سعودی رفت و در میان موجی از بازیکنان برجسته که به لیگ رو به رشد می روند به الاتفاق پیوست. علیرغم این حرکت اخیر. هندرسون تمایل دارد به لیگ برتر بازگردد، اتفاقی که علاقه آژاکس و دیگر خواستگاران بالقوه را برانگیخت.

به نظر می رسد یکی از موانع اصلی جذب هندرسون برای آژاکس. دستمزد او باشد که منابع به ESPN به عنوان یک مانع احتمالی فاش کردند. با این وجود، آژاکس تجربه فراوان هندرسون و قدرت هافبک او را به عنوان عناصری حیاتی برای تقویت تیم خود می داند.  آژاکس با ریکاوری از شروع ضعیف فصل، جایگاه پنجم را در Eredivisie به خود اختصاص داد.

به گفته منابع آگاه

به گفته منابع آگاه
به گفته منابع آگاه

در حالی که آژاکس برای خدمات هندرسون تلاش می کند، نهادهای نامشخصی از لیگ برتر و یک باشگاه بوندسلیگا نیز به عنوان مدعیان برای امضای او ظاهر شده اند.

تصمیم هندرسون برای جدایی از الاتفاق تنها پس از مدت کوتاهی در عربستان سعودی با تمایل گزارش شد. او برای بازگشت به جاهای دیگر همخوانی دارد. انتقال او به الاتفاق در ژوئیه گذشته نشان‌دهنده پایان یک دوره 12 ساله قابل توجه در لیورپول بود، جایی که او کمک قابل توجهی به دستاوردهای باشگاه کرد و عناوینی مانند لیگ برتر، لیگ قهرمانان اروپا، جام حذفی. سوپرکاپ یوفا و باشگاه فیفا را به دست آورد. جام جهانی.

با این حال، خروج هندرسون از لیورپول به عربستان سعودی به دلیل جرم‌انگاری همجنس‌گرایی در این کشور، جنجال‌هایی برانگیخت که با حمایت عمومی او از حقوق LGBTQIA+ در دوران تصدی وی در لیورپول در تضاد بود.

برای الاتفاق

برای الاتفاق
برای الاتفاق

تمایل هندرسون برای جدایی به عنوان یک شکست جدید برای باشگاه. به ویژه برای سرمربی، استیون جرارد. هم تیمی سابق او در لیورپول، که در پنجره نقل و انتقالات ژانویه خواهان تقویت برای تقویت تیم بود، به حساب می آید. جرارد اخیرا شاهد جدایی دستیارش، یان فاستر، برای یک نقش مدیریتی در پلیموث آرگیل در اوایل این ماه بود.

در حال حاضر، الاتفاق خود را در موقعیتی چالش برانگیز می بیند و در رده هشتم لیگ برتر عربستان قرار دارد و با اختلاف قابل توجهی 28 امتیازی از الهلال صدرنشین عقب است. این باشگاه دوران سختی را پشت سر گذاشت. در هشت بازی متوالی لیگ که تاریخ آن به 28 اکتبر بازمی‌گردد. موفق به کسب پیروزی نشد.

مقصد آینده جردن هندرسون نامشخص است

زیرا آژاکس، در کنار خواستگاران بالقوه لیگ برتر و بوندسلیگا. برای تضمین خدمات این هافبک باتجربه رقابت می کنند.

Hesam
10 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *