برگشت پورعلی گنجی مصدوم به اردوی ملی

برگشت پورعلی گنجی مصدوم به اردوی ملی، مرتضی پورعلی گنجی، مدافع با تجربه باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران، با مصدومیتی که در مسابقه پیشین تیم ملی داشت، امروز بعد از دعوت در لیست تیم ملی، به اردوی ملی پوشان کشورمان پیوست.

برگشت پورعلی گنجی مصدوم به اردوی ملی

به گزارش روزنامه های ورزشی

در بازه زمانی که مرتضی پورعلی گنجی بازیکن شمالی کشورمان، در تیم فوتبال پرسپولیس تهران، آماده ترین دوران فوتبالی خود را می گذراند، با یک بدشانسی بزرگ مواجه شد و این اتفاق باعث شد که فصل را در تیم ملی و تیم باشگاهی به طور قطعی و کامل از دست بدهد.

برگشت پورعلی گنجی مصدوم به اردوی ملی
برگشت پورعلی گنجی مصدوم به اردوی ملی

مصدومیت مرتضی

پورعلی گنجی، در مسابقه تشریفاتی و دوستانه تیم ملی ایران مقابل تیم ملی قطر که در یکی از کشور های حاشیه خلیج فارس برگزار شد. در یک درگیری در کنار زمین با خطای خطرناک و شدید بازیکن تیم عربی مواجه شد. این مصدومیت بعد از پایان بازی توسط پزشک تیم ملی پارگی مجدد رباط صلیبی وی، اعلام شد.

لحظه مصدومیت شدید مرتضی
لحظه مصدومیت شدید مرتضی

دوران پس از مصدومیت شدید شماره 8 تیم ملی و پرسپولیس

مرتضی، بعد از مصدومیت شدید پارگی رباط صلیبی، زیر تیغ عمل جراحی رفت و پس از آن، جلسات فیزیوتراپی و تمرینات شخصی و انفرادی خود را گذراند. تا هرچه زودتر سلامتی خود را بدست آورد و بتواند بعد از این اتفاق تلخ، تیم ملی ایران را در جام ملتهای آسیا 2024 قطر همراهی کند. اما این تلاش بنظر بیهوده می آید.

نکته قابل توجه درباره پورعلی گنجی

یکی از نکات بسیار قابل توجه برای کارشناسان فوتبال و هواداران فوتبال، دعوت از مرتضی در اردوی ملی و حضور وی در لیست تیم ملی توسط امیر خان قلعه نویی است. این موضوع به این علت خیلی مورد بحث قرار گرفت چون مرتضی پورعلی گنجی، توانایی بازی و همراهی را ندارد.

مصدومیت پیشین مرتضی پورعلی
مصدومیت پیشین مرتضی پورعلی

برگشت پورعلی گنجی مصدوم به اردوی ملی

خلاصه این خبر ورزشی

حالا بعد از چند روز برگزاری اردوی تیم ملی فوتبال ایران در جزیره زیبای کیش، با حضور اکثریت لیست دعوت شده از سوی سرمربی تیم ملی قلعه نویی، مرتضی پورعلی گنجی، با کیت شماره 25 قرمز رنگ در اردوی حاضر سازی در کنار هم تیم هایش آفتابی شد تا تمرین خود را با کادرفنی و کادر پزشکی ادامه دهد و روحیه بخش برای بقیه دوستان باشد.

لطفا در پایان این مقاله ورزشی، نظرات و دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

Pooria
7 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *