پرسپوليس به سپاهان در سقف قرارداد کمک می‌کند

تیم سرخ پوشان تهرانی در پنجره نقل و انتقالات زمستانی به لیست سپاهان چشم دوخته اند. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. پرسپوليس به سپاهان در سقف قرارداد کمک می‌کند.

 

پرسپوليس به سپاهان در سقف قرارداد کمک می‌کند

به گزارش سایت ورزشی، تیم پرسپولیس در پنجره نقل و انتقالات زمستانی بیکار نمی نشیند. علیرغم چالش هایی که بابت استعفای یحیی گل محمدی سرمربی تیم شکل گرفت. به طور موازی به دنبال پیشبرد هدف های خود در جذب بازیکنان مدنظر برای تقویت تیم است. در این راستا باشگاه در روزهای اخیر و علیرغم شرایطی که برای مشخص شدن وضعیت گل محمدی وجود داشت. مذاکراتی با سه گزینه نقل و انتقالاتی در پنجره زمستانی داشت. یکی از بازیکنانی که پرسپولیس نسبت به جذب ایشان در پنجره زمستانی امید زیادی دارد تا هوادارانش را با شگفتی بزرگ مواجه کرد. حالا در جمع طلایی پوشان سپاهانی بازی می کند.

پای بایرن‌مونیخ به جنگ سپاهان پرسپولیس باز شد

پرسپوليس به سپاهان در سقف قرارداد کمک می‌کند

با این حال باشگاه پرسپولیس امید دارد تا بتوانید با توجه به ممنوعیت های سقف قرارداد و چالش هایی که باشگاه سپاهان با آن درگیر است. آنها شرایط انتقال را می خواهند آماده نمایند. تیم سرخپوشان در فصل های اخیر بارها برای این انتقال تلاش کرده بودند. و هربار با موانعی روبرو شده تا موضوع کنسل شود. حالا پرسپولیسی ها خیلی جدی تر از قبل از شرایط انتقال مطلع هستند و آن را دنبال می کنند. باید ببینیم که با توجه به اینکه سپاهان برای شکل گیری شرایط متاسف سقف قراردادخود که به دنبال مذاکره و توافق با بازیکنان خود است.

آیا قادر هستند این توافق را صورت دهند یا خیر. توافقی که می تواند بخشی از مشکلات تیم سپاهان را در بخش سقف قرارداد برطرف نماید و زمینه توافق طلایی پوشان را با بازیکن مد نظر صورت دهد. به نظر شما این انتقال انجام می گیرد و تیم قرمزها موفق می شوند بازیکن مد نظر خود را بدست آورند؟

پرسپوليس به سپاهان در سقف قرارداد کمک می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *