خبر بد برای پرسپولیس: استراحت به دو ستاره النصر

تیم فوتبال پرسپولیس در یک دیدار حساس در روز دوشنبه در مقابل النصر عربستان بازی خواهد کرد. روزنامه الریاضیه عربستان ادعا کرد که لوئیس کاسترو برای بازی امروز به دو ستاره مطرح خودش استراحت می دهد. در ادامه سایت ورزشی با خبر بد برای پرسپولیس: استراحت به دو ستاره النصر همراه شوید.

 

خبر بد برای پرسپولیس: استراحت به دو ستاره النصر

به گزارش سایت ورزشی، باشگاه النصر باید روز دوشنبه در دور پنجم مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا از باشگاه پرسپولیس ایران پذیرایی کند. این تیم امروز در یک مسابقه از هفته چهاردهم رقابت های لیگ روشن عربستان در مقابل الاخدود در شانزدهم جدول قرار می گیرد. روزنامه الریاضیه به نقل از منابع خصوصی و معتبر نوشته است که تردیدهایی برای حضور سادیو مانه سنگالی و مارسلو بروزوویچ کروات در بازی روز جمعه در مقابل الاخدود وجود دارد. النصر که تقریبا صعودش به مرحله بعد در حال قطعی شدن است و احتمالا از این دو بازیکن نیز در مقابل پرسپولیس قرار می گیرد و حتی با یک مساوی نیز صعودش تقریبا مسجل خواهد شد.

نبیل باهویی مهاجم سوئدی برای دیدار پرسپولیس مقابل النصر حاضر است

استراحت به دو ستاره النصر

الریاضیه در ادامه نوشت که سادیو مانه سنگالی احساس تب و لرز و داغی در بدن خودش داشته است. مارسلو بروزووچ که 180 دقیقه در مقابل لتونی و ارمنستان بازی نموده است. حالا در تمرینات تیم احساس خستگی کرده است. احتمالا تا ساعات آینده تکلیف نهایی این دو بازیکن برای بازی با پرسپولیس مشخص شود و مارسلو احتمالا کار را باید از روی نیمکت شروع کند و احتمالا مانه نیز در این بازی استراحت خواهد کرد. به نظر شما آیا پرسپولیس می تواند از سد تیم عربستانی و پرستاره عبور کند؟ یحیی گل محمدی هنوز امید دارد تا بازی های بعدی خودش را پیروز شود و به عنوان تیم اول گروه به مرحله بعد صعود نمایید. فعلا همه چیز در حد حدس و گمان است و باید منتظر مسابقه حساس روز دوشنبه باشیم.

mohamadnd
25 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *