نبیل باهویی مهاجم سوئدی برای دیدار پرسپولیس مقابل النصر حاضر است

نبیل باهویی مهاجم سوئدی برای دیدار پرسپولیس مقابل النصر حاضر است، نبیل باهویی مهاجم سوئدی پس از ریکاوری طولانی مدت از مصدومیت، حاضر است تا در بازی آتی پرسپولیس مقابل النصر به میدان برود و احتمالاً در مقابل کریستیانو رونالدو، فوتبالیست سرشناس قرار خواهد گرفت.

نبیل باهویی مهاجم سوئدی برای دیدار پرسپولیس مقابل النصر حاضر است

به نقل از ورزشی

به گزارش منابع به نقل از “ورزشی”، سفر برای جذب مهاجم خارجی پرسپولیس در این فصل سخت بود. در میان کاندیداهای متعدد، نبیل باهویی علیرغم داشتن آماری کمتر از ستاره ای، به عنوان گزینه انتخاب شد.

نبیل مقابل پیکان
نبیل مقابل پیکان

ورود نبیل به تهران

ورود بهویی به تهران مصادف شد با بازی خارج از خانه قرمزها مقابل النصر. با این حال، یک بیماری مداوم و به دنبال آن عدم آمادگی جسمانی، حضور او در ترکیب پرسپولیس را چند هفته به تاخیر انداخت.

بازی های نبیل برای پرسپولیس

باهویی که در چند بازی به میدان رفت، مقابل صنعت نفت آبادان و استقلال تاجیکستان به نیمکت سقوط کرد اما موفق به گلزنی نشد و بدون تاثیرگذاری زمین را ترک کرد.

مصدومیت

متأسفانه مصدومیت در دیدار با سپاهان، باهویی را از میادین خارج کرد و اقدامات پزشکی بعدی او را از بازی تدارکاتی مقابل نساجی دور کرد.

نبیل سوئدی در پرسپولیس
نبیل سوئدی در پرسپولیس

نتیجه

باهویی که در حال حاضر تحت نظر کادر فنی پرسپولیس دوره توانبخشی را پشت سر می گذارد، در مسیر بهبودی قرار دارد و قرار است به عربستان سفر کند. اینکه آیا او مقابل ستارگان النصر تاثیری خواهد گذاشت یا نه، باید دید به شرط اینکه شانس حضور در بازی را پیدا کند.

با بازگشت بهویی در افق، هواداران پرسپولیس به احیای مجدد او و کمک احتمالی مقابل حریفان سهمگین در النصر امیدوار خواهند بود.

منتظر به روز رسانی های بیشتر در مورد پیشرفت باهویی و مشارکت احتمالی در درگیری آینده باشید.

Pooria
23 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *