سرخیو راموس بارسلونا را نجات داد! | خلاصه بازی بارسلونا و سویا

اسطوره و مدافع اسپانیایی در پیروزی 1-0 آبی اناری ها با گل به خودی نقش داشت. این بار سرخیو راموس بارسلونا را نجات داد! خلاصه بازی بارسلونا و سویا را در ورزشی بخوانید.

خلاصه بازی بارسلونا و سویا

بارسلونا از پیروزی خانگی خود در برابر سویا در جمعه شب 6 مهر ماه، سه امتیاز ارزشمند را به دست آورد. بارسایی‌ها از گل به خودی سرخیو راموس در پیروزی 1-0 نهایت استفاده را بردند.

اشتباه راموس تنها گل آن شب را به ثمر رساند. در حالی بود که آبی‌اناری‌ها موقعیت‌ها را یکی پس از دیگری هدر می‌دادند.

در این فصل از لالیگا که پر از شگفتی و رقابت است، هر امتیازی می تواند در پایان فصل تعیین کننده باشد. ژاوی به بازی روز جمعه همین نگاه را داشت. به خصوص بعد از اینکه رئال، شکست مقابل اتلتیکو را با برد برابر ختافه جبران کرد.

بارسلونا در تمام طول مدت مالکیت توپ را در اختیار داشت. اما در طول بازی فقط 5 شوت به سمت دروازه داشت. سویا نیز 3 شوت به سمت دروازه زد.

میزبان اکثر فرصت‌های از دست رفته نیمه اول را سپری کرد با تلاش‌های گاوی و روبرت لواندوفسکی که از بالای تیر افقی عبور کردند.

ایوان راکیتیچ نزدیک بود تا میزبان را که از دفاع غافل بود، جریمه کند. چرا که یک ضربه سر خطرناک را روانه دروازه کرد. اما این توپ هم تبدیل به گل نشد.

این یک هشدار واضح برای بارسلونا بود. زیرا سویا هنوز هم ابزار لازم برای شکست بارسا را داشت. حتی با وجود اینکه در طول مسابقه حملات چندان خطرناکی نداشتند.

اما لحظه عجیب اتفاق افتاد. بارسلونا بالاخره به گل رسید، اما با هدیه دشمن قدیمی!

با این پیروزی بارسلونا موقتا به صدر جدول رفت
با این پیروزی بارسلونا موقتا به صدر جدول رفت

گل سرخیو راموس، نجات بخش دشمن قدیمی

سرخیو راموس پس از گذراندن تمام دوران حرفه ای خود در نبرد با بارسلونا و ایجاد مزاحمت برای مردم کاتالونیا، پس از 76 دقیقه پیروزی را به بارسلونا هدیه داد.

ضربه سر یامال به پای دراز شده این مدافع برخورد کرد و توپ به شکلی اتفاقی به تور دروازه رسید.

بارسلونا توانست به پیروزی 1-0 دست یابد. آنها با این برد به رئال مادرید و خیرونا فشار وارد می‌کنند.

Pooria
30 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *