بحران جدی بارسلونا: این تیم گل زدن بلد نیست!

تیم فوتبال بارسلونا به طور جدی برای گلزنی و باز نمودن دروازه حریفان و استفاده از فرصت های گل مشکلات جدی پیدا کرده است. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. بحران جدی بارسلونا: این تیم گل زدن بلد نیست!

 

بحران جدی بارسلونا: این تیم گل زدن بلد نیست!

به گزارش سایت ورزشی، تیم بارسلونا شب قبل در چهارچوب رقابت های هفته 17 لالیگا در مقابل والنسیا مسابقه داد. و با تساوی 1-1 در مقابل این تیم متوقف شد. آبی اناری ها هفته قبل نیز در مقابل خیرونا با نتیجه سنگین 2-4 شکست خورده بودند. و در لیگ قهرمانان اروپا نیز در مقابل رویال آنتورپ شکست خوردند. و با نتیجه 3-2 نتیجه را واگذار کردند. البته آنها توانسته بودند به عنوان صدرنشین گروه خود به مرحله بعدی راه یابند. اما شرایط برای آنها کمی دشوار شد. این نتایج در حالی برای بارسایی ها رقم خورد که آمارها نشان می دهد. آنها یکی از قوی ترین تیم های حاضر حاضر اروپا هستند. و در زمینه خلق موقعیت توپ روی دروازه حریفان در تمام دیدارهای فصل جاری ضعیف عمل کرده اند.

حمایت ستاره بارسا از ژاوی: همه پشتت هستیم

بحران جدی بارسلونا: این تیم گل زدن بلد نیست!

البته بر طبق آمارها از سمت سوفا اسکور شاگردان ژاوی تابحال موفق به خلق 64 موقعیت گل جدی روی دروازه حریفان شده اند. اما از این نظر در بین تمام تیم های حاضر در 5 لیگ معتبر اروپایی در جایگاه اول قرار گرفته اند. اما مسئله اصلی اینجا بود که نرخ تبدیل موقعیت به گل در این باشگاه تنها 31% است. و بارسا در جایگاه 76 قرار گرفته و به هیچ وجه با آمار قبلی خودش هم خوانی نداشت. نشان می دهد که مشکل اصلی این باشگاه در ناتوانی بازیکنان حاضر در خط حمله و ناکامی آنها در باز نمودن دروازه حریف است. آنها در واقع بیشتر از هر تیم دیگری در پنج لیگ معتبر اروپایی فرصت‌های گلزنی را از دست داده‌اند. و افت قابل توجه روبرت لواندوفسکی که ستاره درخشان این تیم در فصل گذشته بود. باعث شده است که شرایط برای آنها تا این حد سخت شود.

mohamadnd
18 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *