مخالفت قاطع مدیرعامل ملوان با جدایی تارتار

تیم ملوان بندر انزلی با جدایی مهدی تارتار مخالفت کرده است. ظاهرا تارتار با دو تا از تیم های لیگ برتری پیشنهاد داشته است. اما باشگاه ملوان با جدایی آنها مخالفت نموده است. در ادامه سایت ورزشی با مخالفت قاطع مدیرعامل ملوان با جدایی تارتار همراه شوید.

 

مخالفت قاطع مدیرعامل ملوان با جدایی تارتار

به گزارش سایت ورزشی، تیم ملوان بندر انزلی استان گیلان در دوازده هفته ابتدایی لیگ موفق به کسب 19 امتیاز شده تا در رتبه ششم جدول قرار بگیرد. او در کنار تیم هایی قرار گرفت که از ابتدای فصل با هزینه های بالا و برای قهرمانی در لیگ برتر بسته بودند. شاگردان تارتار این فرصت را حالا در اختیار دارند. تا پایان نیم فصل نیز 28 امتیازی شوند. آنها می خواهند با شرایط بهتر به تعطیلات نیم فصل روند. آرش فهمیده مدیر عامل باشگاه ملوان در گفتگو با روزنامه نگارها درباره شرایط تیم گفت: خداراشکر امسال دو اتفاق مثبت افتاد اول اینکه قرارداد بازیکنان دو ساله بوده است و دوم اینکه با توجه به اینکه ۱۹ بازیکن بزرگسال می‌توانستیم بگیریم، ۶ بازیکن آکادمی به ما اضافه شدند و تیم جوان‌تری داریم.

تیم ملوان بندر انزلی یکی از تیم های قدرتمند و سابقه طولانی حضور در لیگ خلیج فارس داشته است. مدیر عامل ملوان تلاش دارد تا این فصل نیز این تیم را با قدرت بیشتری مدیریت نماید. آنها می خواهند ملوان را به عنوان یکی از 5 تیم برتر فوتبال ایران مطرح نمایند. او درباره پیشنهاد ابتدای فصل فولاد به سرمربی ملوان گفت: هم از فولاد تماس گرفتند و هم از تیم دیگری. من با این قضیه مخالفت کردم و نیم فصل هم مخالفت خواهم کرد. فهمیده اعلام کرد: برنامه‌ریزی ما دو ساله است و می‌خواهیم با ثبات به اهداف‌مان برسیم. به نظر شما آیا ملوان موفق می شود. به عنوان یکی از بهترین تیم ها در ایران حضور یابد. و در مقابل تیم های قدرتمند لیگ حرفی برای گفتن داشته باشد؟

mohamadnd
18 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *