بایرن مونیخ قیمت دیویس را اعلام کرد

بایرن مونیخ قیمت دیویس را اعلام کرد. با نزدیک شدن به فصل نقل و انتقالات تابستانی، آینده آلفونسو دیویس، مدافع کناری بایرن مونیخ در مرکز توجه قرار گرفت. با توجه به اینکه قراردادش در 30 ژوئن 2025 به پایان می رسد، این ملی پوش کانادایی تمایل خود را برای پیوستن به رئال مادرید ابراز کرد و باعث ایجاد یک معضل برای باشگاه فعلی او شد. بایرن مونیخ اکنون با این تصمیم روبرو است که یا دیویس را در ماه ژوئن بفروشد و یا اینکه او را با انتقال آزاد از دست بدهد.

بایرن مونیخ قیمت دیویس را اعلام کرد

اعلام برچسب قیمت

آخرین تحول در این حماسه نقل و انتقالات از سوی روزنامه آلمانی Bild منتشر شد که تأیید کرد که بایرن مونیخ قیمت قابل توجهی برای خدمات این مدافع مستعد تعیین کرد. باشگاه باواریایی بهای 70 میلیون یورویی را برای آلفونسو دیویس تعیین کرد که نشان از جدی بودن موضع آنها در مورد انتقال احتمالی دارد.

آلفونسو دیویس در بایرن
آلفونسو دیویس در بایرن

پاکسازی هوا با عامل

جلسات اخیر مقامات بایرن مونیخ و ایجنت دیویس وضعیت را روشن کرد. فاش شد که هیچ مذاکره ای برای تمدید قرارداد در حال انجام نیست و این بازیکن تنها بر روی تضمین انتقال به رئال مادرید متمرکز شد. این افشاگری فشار بر بایرن مونیخ را برای تصمیم گیری در مورد فروش یکی از آینده دارترین مدافعان کناری جهان تشدید کرد.

استراتژی رئال مادرید

گزارش های مارکا حاکی از آن است که رئال مادرید خود را برای یک پنجره نقل و انتقالات تابستانی شلوغ آماده می کند و آلفونسو دیویس در لیست اولویت های آنها قرار دارد. تنها یک سال از قرارداد این بازیکن کانادایی باقی مانده است. غول های اسپانیایی در حال بررسی پیشنهادی 35 میلیون یورویی هستند. رئال مادرید سابقه مدیریت ماهرانه در چنین موقعیت‌هایی را دارد. همانطور که با خرید موفقیت‌آمیز تونی کروس در یک دهه پیش با مبلغ متوسط 25 میلیون یورو نشان داد.

درایت و هوشمندی در نقل و انتقالات

استعداد رئال مادرید در نقل و انتقالات استراتژیک و هوشمند عامل کلیدی در موفقیت پایدار آنها بود. توانایی باشگاه برای تضمین بازیکنانی مانند تونی کروس در شرایط قراردادی مشابه ثابت شد که در درازمدت بسیار سودآور است. با ادامه مذاکرات، انتظار می رود رئال مادرید از تجربه خود در تضمین دیویس با قیمتی که با بودجه نقل و انتقالات آنها همخوانی دارد، استفاده کند.

سیاست بایرن مونیخ

در حالی که موضع بایرن مونیخ تا حدودی نامشخص است، مدیر ورزشی جدید این باشگاه، مکس ابرل، اذعان کرد که مذاکرات در حال انجام با نمایندگان این بازیکن است. ابرل بر اهمیت اجتناب از از دست دادن بازیکنان کلیدی به صورت رایگان تاکید کرد. و نشان داد که باشگاه فعالانه وضعیت را ارزیابی می کند و گزینه های خود را می سنجید.

بایرن مونیخ قیمت دیویس را اعلام کرد
بایرن مونیخ قیمت دیویس را اعلام کرد

نتیجه

با نزدیک شدن به پنجره نقل و انتقالات تابستانی، حماسه نقل و انتقالات آلفونسو دیویس همچنان در حال گسترش است. با توجه به اینکه بایرن مونیخ 70 میلیون یورو برای خدمات این بازیکن کانادایی طلب می کند و رئال مادرید به طور استراتژیک برای انتقال آنها برنامه ریزی می کند. دنیای فوتبال منتظر حل و فصل این انتقال پرمخاطب است که می تواند چشم انداز فوتبال اروپا را برای فصل های آینده رقم بزند.

Hesam
2 مارس 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *