شانس پایین بایرن مونیخ در جذب اوسیمن

شانس پایین بایرن مونیخ در جذب اوسیمن ، باشگاه بایرن مونیخ به دنبال ویمتور اوسیمن در باشگاه ناپولی است. اما آنها امیدوار هستند که ویکتور اوسیمن یک فصل دیگر در این باشگاه ایتالیایی باقی بماند و سپس برای جذبش اقدام نماید. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

جذب اوسمین توسط باشگاه بایرن مونیخ:

ویکتور اوسیمن بازیکن ناپولی فصل خوبی را سپری نمود. مهاجم فوق العاده و با عملکرد بی نظیر که توجه باشگاه های مطرح و بزرگ اروپایی را به سمت خودش جذب نموده است. به گزارش سایت ورزشی ، بنابر گفته های فلوریان پلتنبرگ از اسکای آلمان، احتمالاتی وجود دارد که نماینده های ویکتور اوسیمن و بایرنی ها باهم دیدار کردند. مدیران مونیخی از عملکرد بی نظیر ستاره نیجریه ای بسیار مطلع هستند و احتمالا در تابستان این نقل و انتقال به بایرن مونیخ انجام شود اما خب هیچ وقت این موضوع به طور جدی دنبال نشده است.

تابستان پیش رو احتمالا نباید موضوع انتقال بازیکن به بایرن مونیخ جدی گردد. از لحاظ باواریایی ها هزینه انتقال واقعا بالا است. قیمت اوسیمن بازیکن 24 ساله نیجریه ای تیم ناپولی بیش از 100 میلیون یورو می باشد. حتی حقوق بالای این بازیکن نیز بسیار زیاد است. حتی هونس رئیس افتخاری باشگاه جدیدا هزینه انتقال 100 میلیون یورویی را رد نکرد.

 

مدیر باشگاه ناپولی: فعلا عجله ای برای تمدید قرارداد دو بازیکن را نداریم

اوسیمن رویای بزرگی در لیگ برتر انگلیس در سرش دارد. اما واقعا به بایرن مونیخ نیز علاقه دارد. بایرنی ها مدت ها قبل قرارداد اریک ماکسیم چوپوموتینگ را تا 2024 تمدید نمودند. با بازیکنان دیگری نظیر سادیو مانه، توماس مولر و ماتیس تل برای فصل آینده برنامه ریزی نمودند. اگر اوسیمن یک فصل دیگر در ناپولی باقی بماند. اوضاع تابستان 2024 دچار تغییرات می شود. قرارداد بازیکن با تیم ناپولی در 2025 تمام می شود. در آن زمان وارد سال آخر قراردادش با پارتنوپی شده است. من سیتی و من یونایتد و چلسی و پاریس از باشگاه های اصلی علاقه مند به اوسیمن هستند. تیم منچستر یونایتد در کنار چلسی به طور خاص در جذب اوسیمن هستند. سبک بازی او با تفکرات اریک تن هاخ هماهنگ است.

 

شگفتی نقل و انتقالات با حسن صالح حمیدزیچ و بایرن مونیخ:

حسن صالح حمیدزیچ مدیر ورزشی باشگاه آلمانی بایرن مونیخ در پنجره نقل و انتقالات تابستانی قبل با جذب سادیو مانه و ماتیاس دلیخت ثابت نمود که بایرنی ها توانایی انتقال چنین بازیکنانی را دارند. در مونیخ نیز احتمال بررسی هری کین در صورتی که تمایل به تمدید قرارداد با تاتنهام را نداشته باشد نیز وجود دارد. کین بازیکن انگلیسی تاتنهام از فصل آینده وارد سال آخر قراردادش می شود. البته هری کین هنوز موضوعش کنار گذاشته نشد و در منطقه زابنر اشتغاسه (محل مقر باشگاه بایرن مونیخ) روی میز مدیران این باشگاه قرار دارد. به نظر شما احتمال حضور بازیکنانی نظیر اوسیمن در باشگاه بایرن مونیخ چقدر جدی است؟ آیا این بازیکن در باشگاه آلمانی حضور می یابد؟ لطفا نظرات و دیدگاه های خود را در بخش کامنت ها درج نمایید. شانس پایین بایرن مونیخ در جذب اوسیمن فعلا همه را نا امید کرده است.

mohamadnd
17 مارس 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *