غیبت بلینگهام در تمرین رئال مادرید در فاصله دو روز مانده به الکلاسیکو

غیبت بلینگهام در تمرین رئال مادرید در فاصله دو روز مانده به الکلاسیکو در آستانه یکی از موردانتظارترین بازی های تقویم فوتبال، ال کلاسیکو، غیبت جود بلینگهام، ستاره رئال مادرید در تمرین این تیم باعث نگرانی هواداران و کارشناسان شد. از آنجایی که تنها دو روز دیگر به مصاف با بارسلونا می رسد، وضعیت آمادگی این بازیکن انگلیسی همچنان نامشخص است.

بلینگهام در رئال مادرید
بلینگهام در رئال مادرید

غیبت بلینگهام در تمرین رئال مادرید در فاصله دو روز مانده به الکلاسیکو

امروز اولین جلسه تمرین رسمی رئال مادرید در حالی برگزار شد که آنها برای دیدار ال کلاسیکو در کمپ والدباس آماده می شوند. با این حال، غایب قابل توجه در زمین تمرین جود بلینگهام بود.

این هافبک که اغلب از او به عنوان آقای گل یاد می شود، در این فصل در فرم هیجان انگیزی قرار داشت و تنها در دوازده بازی، 11 گل به ثمر رساند. با این وجود، حضور او به شدت دلتنگ شد زیرا او خود را در ورزشگاه و زیر نظر فیزیوتراپیست های باشگاه دید.

ترس برای عدم آمادگی او در الکلاسیکو

غیبت بلینگهام به ویژه به دلیل عملکرد او در بازی قبلی مقابل براگا نگران کننده است. در طول آن بازی، او به دلیل کوفتگی عضلانی تعویض شد، که منجر به ترس فزاینده در مورد آمادگی او برای مسابقه ال کلاسیکو آتی شد.

علیرغم این نگرانی ها، جود بلینگهام ظاهرا قصد خود را برای حضور در ال کلاسیکو ابراز کرد. هواداران و کارکنان باشگاه به طور یکسان امیدوار هستند، اما تا زمانی که ستاره انگلیسی نتواند آمادگی خود را نشان دهد، ابهامات باقی ماند.

غیبت بلینگهام در تمرین رئال مادرید در فاصله دو روز مانده به الکلاسیکو
غیبت بلینگهام در تمرین رئال مادرید در فاصله دو روز مانده به الکلاسیکو

امیدوار به بازی او در الکلاسیکو

در حالی که تنها یک روز تا ال کلاسیکو باقی مانده است، همه نگاه ها به حضور بلینگهام در تمرین این تیم خواهد بود. اگر او برای تمرین به تیم ملحق شود، مطمئناً چشم انداز رئال مادرید برای رویارویی پرمخاطره با بارسلونا را تقویت می کند.

علاوه بر وضعیت بلینگهام، رئال مادرید مشکلات دیگری نیز در رابطه با مصدومیت داشت. آردا گولر که در تمرین امروز حضور داشت شاید یکی دیگر از نگرانی ها باشد.

غیبت سبایوس در الکلاسیکو

با این حال، مربی کارلو آنچلوتی به طور قابل درک در مورد ریسک کردن با بازیکن محتاط است. نکته منفی تر، دنی سبایوس برای حضور در ال کلاسیکو از رقابت خارج شد و گزینه های هافبک رئال مادرید را بیشتر نازک کرد.

نکته مثبت تر، ناچو که دو جلسه محرومیت را پشت سر گذاشته بود، برای بازی مقابل بارسلونا در دسترس خواهد بود. با این وجود، به نظر می‌رسد که رئال مادرید با توجه به چالش‌های مختلفی که در این فصل در بخش دفاعی با آن مواجه بودند، به یک همکاری دفاعی مرکزی متشکل از آنتونیو رودیگر و دیوید آلابا تکیه خواهد کرد.

خوشحالی بعد از گل بلینگهام
خوشحالی بعد از گل بلینگهام

نتیجه

با پایین آمدن ساعت به ال کلاسیکو، توجه به تناسب اندام جود بلینگهام همچنان متمرکز است. حضور یا غیاب او می‌تواند به طور بالقوه ترازو را در دیداری هیجان‌انگیز و شدید بین رئال مادرید و بارسلونا به هم بزند. هواداران، باشگاه و به طور کلی دنیای فوتبال مشتاقانه منتظر تحولات در روز آینده خواهند بود و امیدوارند که ستاره خود به جمع بازگردد.

Hesam
26 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *