تن هاخ دلیل وضعیت بد سانچو

تن هاخ دلیل وضعیت بد سانچو منچستریونایتد خود را درگیر جنجال‌هایی می‌داند که گزارش‌ها حاکی از آن است که سرمربی تیم، اریک تن هاگ، می‌توانست موقعیت با ستاره جیدون سانچو را به طور موثرتری مدیریت کند. این پیامدها سانچو را در انزوا قرار داد و سوالاتی را در مورد رویکرد تن هاگ برای حل این موضوع ایجاد کرد.

تن هاخ و سانچو
تن هاخ و سانچو

تن هاخ دلیل وضعیت بد سانچو

حذف سانچو از ترکیب برای رویارویی با آرسنال در 3 سپتامبر منجر به اختلاف عمومی بین وینگر جوان و تن هاگ شد. سانچو آشکارا از مربی انتقاد کرد و او را دروغگو به دلایل حذفش از تیم خواند.

این جنگ لفظی منجر به اخراج سانچو از تمرینات تیم اصلی شد و در یک بن بست ناخوشایند با سلسله مراتب باشگاه قرار گرفت. علیرغم تلاش‌ها برای میانجی‌گری، چشم‌انداز آشتی تیره به نظر می‌رسد و سانچو از عذرخواهی به خاطر نظراتش در رسانه‌های اجتماعی خودداری می‌کند.

اعتقاد کادر فنی

گزارش ها نشان می دهد که برخی از اعضای کادرفنی منچستریونایتد بر این باورند که اریک تن هاگ می توانست موقعیت جیدون سانچو را به گونه ای متفاوت مدیریت کند و به وینگر با استعداد 23 ساله فرصتی را ارائه دهد تا از این حادثه عبور کند.

آن‌ها استدلال می‌کنند که سانچو معمولاً به رویکرد آشتی‌جویانه‌تر که توسط اکثر مدیران به کار می‌رود پاسخ مثبت می‌دهد. و اگر تن هاگ این استراتژی را پذیرفته بود، می‌توانست به راه‌حلی دست یابد.

تن هاخ دلیل وضعیت بد سانچو
تن هاخ دلیل وضعیت بد سانچو

تصمیم قطعی تن هاخ

با این حال، سرمربی هلندی در موضع خود مصمم به نظر می رسد و معتقد است که دادن یک فرصت دوباره به سانچو بدون عذرخواهی مناسب، قدرت او را تضعیف می کند، زیرا او به دنبال بازگرداندن استانداردهای باشگاه است.

در نتیجه، جیدون سانچو اکنون ده بازی متوالی یونایتد را از دست داد و حتی از استفاده از غذاخوری تیم اصلی در کارینگتون، مرکز تمرینی باشگاه، محروم شد. وعده های غذایی او در یک جعبه ناهار برای او آورده می شود و بر عمق شکاف بین بازیکن و مربی تاکید می کند.

سانچو در تیم زیر 18 سال

با وجود این وضعیت، به نظر می رسد سانچو روی بازیکنان آکادمی که اکنون با آنها تمرین می کند تأثیر مثبتی گذاشت. او دیده شد که زیر 18 سال ها را تماشا می کند و با آنها درگیر می شود. به سؤالات آنها پاسخ می دهد و خرد خود را به او می دهد.

با این حال، از آنجایی که دورنمای بازگشت سانچو به تیم اصلی بعید به نظر می رسد. گمانه زنی ها در مورد آینده او در اولدترافورد به وجود می آید. به نظر می رسد که یونایتد ممکن است به فروش این وینگر با استعداد در پنجره نقل و انتقالات ژانویه آینده فکر کند. به خصوص اگر توافق با تن هاگ همچنان مبهم باشد.

جیدون سانچو
جیدون سانچو

نتیجه

حماسه جاری بین جیدون سانچو و اریک تن هاگ بر فصل منچستر یونایتد سایه افکنده است و هواداران و کارشناسان را به یک اندازه مشتاق می کند تا ببینند این وضعیت در نهایت چگونه پیش می رود. در حالی که باشگاه به دنبال احیای اعتبار و استانداردهای رقابتی خود است. این سوال همچنان باقی است: آیا تن هاگ و سانچو می‌توانند راهی برای آشتی و حرکت رو به جلو بیابند، یا جدایی پرمخاطب تنها راه‌حل خواهد بود؟ فقط زمان می تواند بگوید.

Hesam
26 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *