هت تریک بنزما در مقابل وایادولید

هت تریک بنزما در مقابل وایادولید ، کریم بنزما بازیکن فرانسوی و مسلمان تیم رئال مادرید دیشب با زبان روزه در مقابل تیم وایادولید هت تریک انجام داد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

هت تریک کریم با زبان روزه:

به گزارش ورزشی ، کریم بنزما در بازی دیشب رئال مادرید در مقابل وایادولید در چارچوب هفته 23 لالیگا با نتیجه 6-0 به پیروزی دست یافت. در این مسابقه رودریگو دقیقه 22 ، کریم بنزما در دقایق ۲۹، ۳۲ و ۳۶، آسنسیو در دقیقه ۷۰ و واسکز در دقیقه ۱+۹۰ گل‌های رئال مادرید را به ثمر رساندند. با این نتیجه رئال در رده دوم 59 امتیازی شد و فاصله خود را با 12 امتیاز با بارسلونای صدرنشین حفظ نمود.

هت تریک کریم با زبان روزه

نکته جالب درباره هت تریک بنزما

کریم در این مسابقه با زبان روزه هت تریک انجام داد و زننده سه گل رئالی ها بود. او به دلیل اینکه مسلمان است و با زبان روزه در این مسابقه حاضر شده بود. به همین دلیل جزو اولین تعویضی های باشگاه رئال مادرید بود. کریم در حالی در این مسابقه هت تریک انجام داد که گل های خود را در هفت دقیقه به ثمر رساند و با زبان روزه یک رکورد فوق العاده در فوتبال اسپانیا به ثبت رساند. کارلتو به همین دلیل بنزما را اولین تعویضی مسابقه قرار داد و او را با ادن هازارد در دقیقه 65 تعویض کرد. رئال با پیروزی در این مسابقه در رده دوم جدول لالیگا قرار دارد.

 

قول بنزما به بدنسازش قبل از بازی با وایادولید:

کریم بنزما قبل از مسابقه با وایادولید به بدنساز شخصی خودش آقای خاویر آتالابا قول داد که در این مسابقه هت تریک انجام می دهد و توانست به وعده خودش عمل کرد و یک شب خوب و درخشانی را در برنابئو تجربه کرد. بنزما بعد از دو هفته تعطیلی بازی های ملی تمرین های بسیار سختی داشت و توانست بازی خود را با کیفیت بهتر ارائه دهد. آتالابا بدنسازش در این باره گفت: در این هفته ها ما زمان خوبی داشتیم و توانستیم تمرینات عالی انجام دهیم. کریم بنزما نیز در تایم های استراحت ریکاوری کرد و تمرینات فوق العاده سنگینی داشت. او بر روی تمرین های ریکاوری ، قدرتی و استقامتی کار کرد. ما با توانایی و تمرینات فوق العاده توانسته ایم قدرت بنزما را بیشتر کنیم.

کریم بنزما با زبان روزه سه گل زد

کریم بنزما با زبان روزه سه گل زد

بنزما بازیکن مسلمان لالیگا و باشگاه رئال مادرید در بازی دیشب با زبان روزه بازی فوتبال انجام می داد و قطعا روزه داری به سود کریم بود. او همانند سال قبل که در ماه مبارک رمضان خوش درخشید، امسال نیز در اولین مسابقه بازی خود را در ماه مبارک هت تریک انجام داد. کریم در 12 بازی اخیر رئل مادرید توانسته 12 گل بزند. بعد از جام جهانی 16 گل به ثمر رساند و در پنج لیگ بزرگ فقط هالند و راشفورد با 19 گل بهتر از او هستند. کریم بعد از مسابقات جام جهانی سطح خودش را بسیار نزدیک کرد. و حالا می خواهد به رئال برای کسب کوپا و چمپوینزلیگ کمک کند. و این بازیکن فرانسوی در جدول لالیگا فقط 3 تا گل از لواندوفسکی عقب است و به دومین گلزن تبدیل شده است.

هت تریک بنزما تاریخی شد

هت تریک بنزما تاریخی شد

کریم بنزمان در مسابقه نیمه اول دیدار با وایادولید در هفته 27 توانست سه تا گل بزند و یک رکورد تاریخی به ثبت برساند. به گزارش ورزشی کریم بنزما در نیمه اول مسابقه تنها در 7 دقیقه توانست سه تا گل به ثمر برساند. این بازیکن اولین بار در دوران حرفه ای فوتبالش در مسابقات مختلف توانست در نیمه اول هت تریک کند.

نیمه اول این مسابقه در حالی پایان یافت که رئال با 4 تا گل به رختکن رفت و این تیم در نیمه دوم نیز دو گل به ثمر رساند و با 59 امتیاز در رده دوم جدول لالیگا قرار دارد. به نظر شما آیا کریم بنزما بازهم می تواند در این فصل هت تریک های بیشتری انجام دهد و آمار گلزنی خود را افزایش دهد؟ لطفا نظرات تان را در بخش کامنت ها درج نمایید.

mohamadnd
3 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *