شادی گل عیسی آل کثیر

شادی گل عیسی آل کثیر ، یکی از مهاجم های گلزن و فوق العاده باشگاه پرسپولیس در سال های اخیر قطعا عیسی آل کثیر بازیکن اهوازی است. عیسی به شادی های پس از گل معروف است و یکبار نیز به دلیل یک شادی گل خاص در لیگ قهرمانان آسیا جریمه شد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

شادی گل عیسی آل کثیر در پرسپولیس:

آل کثیر بعد از گل شادی های عجیب و غریبی انجام می دهد و دوباره با گلزنی در باشگاه جنجال بپا کرده است. اگر بخواهیم یکی از بازیکنان خبرساز در حوزه شادی بعد از گل را نام ببریم قطعا آل کثیر بازیکن عرب زبان باشگاه پرسپولیس است. مهاجم گلزن و خطرناکی که در باشگاه پرسپولیس در سال های اخیر گلهای زیادی زده است و به دلیل شادی های پس از گل بسیار خبرساز شده و اسمش در صدر این موضوع است.

شادی گل عیسی آل کثیر در پرسپولیس

عیسی قبل از اینکه در باشگاه پرسپولیس حضور یابد در تیم صنعت نفت آبادان بود و عملکرد خوبی را در لیگ نوزدهم داشت. و مورد توجه یحیی قرار گرفت و به تیم پرسپولیس آمد. شماره پیراهنش 72 بود و حضورش در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بسیار قابل توجه بود و مهاجم باشگاه توانست جایگاه خاصی بدست آورد. درخشش در مقابل تیم های السد و پاختاکور و رسیدن پرسپولیس به فینال غرب آسیا از او یک چهره خاص و ویژه ساخت. اما شادی گل عجیبش در لیگ قهرمانان آسیا یک اتفاق تلخ برای پرسپولیس رقم خورد.

 

گلزنی عیسی آل کثیر در مقابل پاختاکور و شادی گل عجیبش!

بعد از گلزنی عیسی در مقابل تیم پاختاکور ازبکستان از خودش یک شادی گل عجیب نشان داد. آل کثیر به خاطر برادره زاده خودش و تقدیم شادی گل به او یک محرومیت شش ماهه نصیبش شد. و این مهاجم در اوج آمادگی خانه نشین شد و دو بازی حساس را از دست داد. بعد از این اتفاق تیم پرسپولیس نسبت به رای AFC اعتراض هایی را انجام داد. اما این موارد فایده ای نداشت و سخت گیری ها باعث شد تا عیسی مقصر شناخته شود و حالا باید کمی در شادی ها و رفتارهای خودش تجدید نظر کند.

گلزنی عیسی آل کثیر در مقابل پاختاکور

بازیکن اهوازی تیم پرسپولیس بعد از محرومیت یکبار دیگر نیز نزدیک بود خودش را به دردسر بیندازد و در نهایت از محروم شدن نجات پیدا کرد. او با حضورش در برنامه فوتبال برتر که به صراحت عنوان رد به صورت پنهانی در اردوی پرسپولیس حاضر شد و همین صحبت می توانست برایش دردسر تازه و جدیدی درست کند.

 

عیسی آل‌کثیر و دردسری به نام شادی پس از گل!

عیسی در 14 فررودین ماه 1400 محرومیتش به پایان رسید. او دوباره با انگیزه فراوان در تیمش حاضر شد. با گلزنی در برابر نساجی مازندران قبل از شروع مسابقات لیگ آسیا دوباره درخشش خود را آغاز کرد و در آسیا عملکرد مثبتی بر جای گذاشت. آل کثیر در زمان بازگشت به لیگ برتر نیز در برابر سپاهان گل زد. و اوج کار خودش را در دربی 95 در برابر استقلال رقم زد.

عیسی بازیکنی که با انگیزه های زیاد پا به میدان می گذارد. و حسابی بعد از گل زدن خوشحالی خود را بروز می دهد. این مسائل باعث شد تا در دربی بعد از گلزنی چندان با خوشحالی اش به مزاج استقلالی ها خوش نیامد. و شادی گلش دوباره حاشیه ای شد و دوباره احتمال محرومیت به خاطر شادی گلش مطرح شد.

عیسی آل کثیر حالا یکی از بازیکنان بزرگ پرسپولیس است و باید در رفتارها و شادی هایش تجدیدنظر کند، صرف نظر از شادی گلش، ظاهرا برخی روی این موضوع حساس شدند و مهاجم پرسپولیس باید حواسش را جمع کند. او قرار است به زودی در مسابقات بین المللی لیگ قهرمانان آسیا در برابر تیم های قدرتمند بازی کند. او باید رفتارش را کنترل کرده و شادی گل ساده و بی حاشیه برای خودش برگزیند.اگر عیسی دوباره محروم شود می تواند برای این بازیکن 33 ساله مشکلات جدی به وجود بیاورد.

عیسی آل‌کثیر و دردسری به نام شادی پس از گل!

توضیحات آل کثیر درباره شادی پس از گلش

عیسی درباره شادی گل عجیبش در مقابل پاختاکور گفت: این شادی فقط بخاطر برادر زاده ام بود و من واقعا او را دوست دارم. و او بخاطر چشم های تنگ و کوچکی که دارد. از سال ها قبل این مدل خوشحالی را ابداع کردم.

در بازی مقابل پاختاکور دو گل زدم و با وجود فشار و استرس زیاد بازی ها اما تلاش های خوبی انجام دادیم. که تمام بچه ها فوق العاده بودند. نیمه دوم اما بهتر شدیم و هرچه جلوتر پیش رفتیم و هماهنگ شدیم و شناخت عالی از هم پیدا کردیم. کادر فنی و گل محمدی کار سختی انجام دادند و همیشه باید موفق شوند.

شادی گل عیسی آل کثیر

شادی گل عیسی آل کثیر

عیسی آل کثیر درباره شادی منحصر به فرد پس از گلش گفت همه مرا سال ها می شناسند. من اصلا نمی خواهم بقیه را ناراحت کنم. مدل شادی من همانند بقیه نیست و با چشمانم به افتخار برادر زاده ام انجام دادم. اصلا نحوه خوشحالی کردنم ربطی به تیم پاختاکور نداشت. در این مسابقات در مقابل تیم الشارجه و السد نیز اینکار را انجام دادم و هیچ حرف و حدیثی وجود نداشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *