خیانت بنزما به همسرش

کریم بنزما مهاجم رئال مادرید و تیم ملی فرانسه نیز  در سال های اخیر مورد اتهام فساد جنسی و خیانت به همسرش قرار گرفته است. کریم با شریک زندگی اش جردن اوزونا مدل اهل هاوایی زندگی می کند. در ادامه سایت ورزشی با خیانت بنزما به همسرش همراه ما باشید.

 

خیانت بنزما به همسرش

به گزارش سایت ورزشی ، بنزما در فینال سوپرجام اسپانیا در یک مسابقه بین رئال مادرید و بارسلونا در نشست خبری شرکت نمود. در این شنست یک خبرنگار فرانسوی دو تا سوال از کریم پرسید که جنجالی شد. سوال اول درباره آمادگی فیزیکی اش بود. سوال دوم اما نظرش درباره رسوایی اخلاقی رئیس فدراسیون فرانسه مطرح شد. البته بنزما از پاسخ به این سوال طفره رفت.

مهاجم فرانسوی تیم رئال به دلیل افشاگری های یک روزنامه انگلیسی چند روزی است که شدیدا زیره ذره بین خبرنگارهای اسپانیایی قرار گرفت. رسوایی کریم بنزما و رابطه جنسی با دختر جوان حساسی در رسانه های اسپانیایی سروصدا کرده است. بنزما بازیکن الجزایری الاصل اما شاغل در تیم ملی فرانسه که بر اساس افشاگری روزنامه دیلی میل آنچنان که او ادعا می کند فوتبالیسی پاک و به دور از مسائل ضد اخلاقی نیست. زاهیا زهر دختر 18 ساله الجزایری که در روزنامه های انگلیسی و مصری و فرانسوی حسابی بازیکنانی نظیر بنزما و ریبری و گووو را دچار دردسر کرده است.

خیانت بنزما به همسرش

 

جزئیات رسوایی اخلاقی کریم بنزما

زهر روز قبل در مطبوعات انگلیس سکوتش را شکست و از رفتارهای غیر اخلاقی بنزما پرده برداشت. در این بین اثبات دخترهای الجزایری این روزها جزو دغدغه های خبرنگار اسپانیایی نیست. وکیل کریم بنزما رسما از این دختر جوان به دادگاه خانواده فرانسه شکایت کرد. نکته جالب اینکه بعد از دومین تهدید زاهیا زهر مبنی بر افشای سایر مدارک شکایتش را پس گرفت.

روابط عمومی باشگاه رئال در این بین به طرز شگفت انگیزی سکوت کرد و باشگاه حاضر به حمایت لفظی از مهاجم خودش نیست. 45 هزار یورو جریمه نقدی جزو ابتدایی ترین محکومیت برای بازیکنان نامبرده است. البته اگر ادعای دخترک اثبات شود و روند اثبات ادعاهای فوق نیاز به حضور بازیکنان در خاک فرانسه دارد. برخی منابع فرانسوی حمایت کورکورانه ای از کریم داشتند و حتی با آنچه مارک خیال بافی کرد این طور عنوان نمود که زاهیا نامزد سابق بنزما بوده و مهاجم رئال از اینکه او با ریبری و گووو ارتباط داشت به شدات عصبانی هستند.

جزئیات رسوایی اخلاقی کریم بنزما

کریم بنزما هم به جرم فساد اخلاقی تحت پیگرد قرار گرفت

در پی تحقیقات بعمل آمده توسط پلیس مبارزه با قاچاق انسان در کشور فرانسه مشخص شد باند مافیایی در محلی بنام zaman café و در پاریس سازماندهی و هدایت می شدند. با سوء استفاده از دختران مهاجر خارجی بیشتر آنان را مسلمانان مهاجر عرب تشکیل می دهند. با ورود غیر قانونی آنها اقدام به یک شبکه فساد در فرانسه به صورت زنجیره ای نموده است. پس از دستگیری اعضا باند واعترافات گرفته شده مشخص شد بازیکنان تیم ملی فرانسه با این باند ارتباط داشته واز این دختران سوء استفاده غیر اخلاقی نموده اند.

جزئیات رسوایی اخلاقی کریم بنزما

کریم بنزما بازیکن تیم ملی فرانسه و باشگاه رئال مادرید نیز با این فرد واین شبکه ارتباط داشته است. بر اساس جدید ترین اعترافات این دختر مهاجر  ، کریم بنزما بازیکن سرشناس رئال مادرید هم در این پرونده دخیل است. او در سال 2008 و زمانی که 16 سال  داشته با این دختر مهاجر رابطه نامشروع برقرار کرده است. با توجه به قانون فرانسه ،در صورت محرز بودن ارتباط این 3 بازیکن در شرایط زیر سن قانونی ،هریک به 2 تا 3 سال زندان وپرداخت جریمه نقدی محکوم می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *