جدایی مهدی قائدی و همسرش

مهدی قائدی ستاره تیم باشگاه استقلال تهران این روزها شایعه عجیبی درباره زندگی شخصی اش منتشر شد. ستاره معصومی همسر مهدی قائدی جدیدا عکسی در فضای مجازی انشار داد که جنجال زیادی را پیرامون این بازیکن گلزن آبی ها به وجود آورد. در ادامه سایت با جدایی مهدی قائدی و همسرش در خدمتتان هستیم.

 

زندگی مشترک مهدی قائدی و ستاره معصومی:

ستاره معصومی همسر مهدی قائدی بازیکن فوتبال ایران با انتشار استور یهای عجیب در اینستاگرام خودش این روزها شایعه جدایی از همسرش را قوت بخشید. همسر مهدی یک استوری از چمدان گذشت و به نوعی بر ترک او از منزل قائدی تعبیر شده بود. استوری آخرش نیز به تمام شایعات قوت بخشید. ظاهرا در زندگی خصوصی مهدی و  ستاره اختلاقات شدیدی پدیدار شده است. یکی از دلایل اختلاف ها شاید حاشیه های زیاد همسرش بود که تاثیر مستقیمی در دوران حرفه ای قائدی می گذارد.

جدایی مهدی قائدی و همسرش

تقریبا چند وقتی است که استوری های ستاره خانم همسر مهدی قائدی رنگ و بوی دیگر گرفت. زمانی که قائدی با کرونا دست و پنجه نرم می کرد، ستاره به مشهد رفت و در حرم امام رضا حضور یافت. بعد از آن نیز از زندگی لاکچری آنها خبری نبود و عکس های خاصی از همدیگر منتشر نکرده بودند. مهدی و همسرش ظاهرا در حال جدایی از همدیگر هستند و در این روزها شایعات عجیبی به گوش می رسد.

جدایی مهدی قائدی و همسرش

جدایی مهدی قائدی و همسرش

مهدی قایدی بازیکن بوشهری تیم استقلال است که همسرش در فضای مجازی فعالیت پر حاشیه ای دارد. شاید مهم ترین حواشی مهدی مرتبط با تصادف شدیدش باشد. که باعث کشته شدن دوستش شد. مهدی زمانی که در امارات حضور داشت با نمایش زندگی لاکچری اش حواشی زیادی ایجاد نمود. زن مهدی نیز عکس هایی از فضای مجازی و حاشیه های زیادی که برای این بازیکن به وجود آورد در فضای مجازی بیشتر خودی نشان داد. حتی مهدی قائدی عکسی از دورهمی دوستانه ای را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت و جنجالی شد. حتی ستاره معصومی همسر مهدی قائدی با انتشار استوری جدیدی در اینستاگرام به شایعه های اختلافش با همسرش دامن زد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *