بهترین بازیکن بدون بازی در هر تیم لیگ برتری

بهترین بازیکن بدون بازی در هر تیم لیگ برتری.لیگ برتر انگلیس میزبان برخی از استعدادهای برتر فوتبال جهان است و فوق ستاره‌هایی از سراسر جهان در زمین باشگاه‌های برتر انگلیس حضور دارند. در حالی که لیگ مملو از بازیکنان بین المللی شناخته شده است، جواهرات پنهانی نیز وجود دارد، استعدادهای بدون کلاهی که هنوز فراخوان بین المللی ارشد خود را دریافت نکرده اند. در این مقاله، نگاهی دقیق‌تر به بهترین بازیکن بدون بازی در هر تیم لیگ برتری می‌اندازیم و کمک‌های آن‌ها به باشگاه‌هایشان و پتانسیل‌هایی که دارند را برجسته می‌کنیم.

بهترین بازیکن بدون بازی در هر تیم لیگ برتری
بهترین بازیکن بدون بازی در هر تیم لیگ برتری

بهترین بازیکن بدون بازی در هر تیم لیگ برتری

آرسنال – گابریل ژسوس

گابریل ژسوس از زمان ورود به تیم اصلی برای آرسنال یک افشاگری بود. تطبیق پذیری، مهارت و خونسردی او در توپ، او را به یکی از درخشان ترین بازیکنان فوتبال برزیل تبدیل کرد. علیرغم عملکرد چشمگیر، وینگر جوان هنوز نتوانسته بازی ملی بزرگسالان برزیل را کسب کند.

استون ویلا – ازری کونسا

ازری کونسا یک بازیکن ثابت دفاعی برای استون ویلا بوده است. خوانش عالی او از بازی، موقعیت یابی و توانایی بازی کردن از عقب نظرها را جلب کرده است. با آینده امیدوارکننده ای که در پیش است، فقط زمان زیادی است که او یک دعوت بین المللی به دست آورد.

برنتفورد – ایوان تونی

گلزنی ایوان تونی در چمپیونشیپ باعث صعود برنتفورد به لیگ برتر شد. قدرت، توانایی هوایی و پایان بالینی او را به یک مهاجم قدرتمند تبدیل کرده است. جای تعجب است که او هنوز بازی ملی انگلیس را دریافت نکرده است.

برایتون اند هوو آلبیون – بن وایت

عملکرد بن وایت در دفاع برای برایتون بسیار مهم بوده است. توانایی او در بیرون آوردن توپ از عقب و خونسردی او در دفاع قابل توجه بوده است. علیرغم اینکه در حاشیه تیم انگلیس قرار دارد، او هنوز در سطح بزرگسالان بی بازی است.

برنلی – دوایت مک نیل

دوایت مک نیل یک بازیگر ثابت برای برنلی بوده است. سانترهای دقیق، توانایی دریبل‌زنی و ضربات ایستگاهی او برای کلارتز کلیدی بوده است. با ادامه پیشرفت، او می تواند جایگاه خود را در تیم انگلیس کسب کند.

بازیکنان برتر نیمکت فصل گذشته
بازیکنان برتر نیمکت فصل گذشته

چلسی – Trevoh Chalobah

Trevoh Chalobah به عنوان یک استعداد امیدوار کننده دفاعی در چلسی ظاهر شد. تطبیق پذیری او برای بازی در خط هافبک یا دفاع، همراه با خونسردی او روی توپ، بسیار مورد توجه است. ممکن است در آینده نزدیک او یک فراخوان بین المللی باشد.

کریستال پالاس – تاریک میچل

تاریک میچل حضور قابل اعتمادی در پست دفاع چپ برای کریستال پالاس داشته است. قدرت دفاعی و توانایی او برای پیوستن به حمله او را به یک دارایی ارزشمند تبدیل می کند. جای تعجب است که او هنوز برای تیم ملی انگلیس دعوت نشد.

اورتون – بن گادفری

تطبیق پذیری بن گادفری در دفاع برای اورتون بسیار مهم بود. توانایی او در بازی به عنوان مدافع میانی یا دفاع کناری، عمق تیم را فراهم کرده است. در حالی که او در رادار بوده است، او هنوز موفق به کسب مقام ارشد نشد.

لیدز یونایتد – کالوین فیلیپس

کالوین فیلیپس قلب خط هافبک لیدز یونایتد بوده است. برد پاس، کمک های دفاعی و میزان کار او قابل ستایش بوده است. علیرغم اهمیتی که برای تیم دارد، او هنوز در سطح بین المللی بی بازی است.

چالوبا
چالوبا

لسترسیتی – جیمز مدیسون

جیمز مدیسون یک نیروی خلاق برای لسترسیتی است. دید، پاس دادن و توانایی او برای گلزنی از خط میانی بسیار مهم بود. در حالی که او در تیم های انگلیس حضور داشت، هنوز اولین بازی خود را در بزرگسالان انجام نداد.

لیورپول – کورتیس جونز

کورتیس جونز در خط هافبک لیورپول امیدهای زیادی را نشان داد. خونسردی او روی توپ، مهارت های دریبل زدن و توانایی او در حمله، او را به یک استعداد برجسته تبدیل می کند. او یک بازیکن ثابت بالقوه آینده انگلیس است.

منچسترسیتی – فیل فودن

فیل فودن یکی از هیجان انگیزترین استعدادهای فوتبال انگلیس است. استعداد. دریبل زدن و خلاقیت او نقش مهمی در موفقیت منچسترسیتی داشت. در حالی که او در ترکیب تیم ملی انگلیس حضور داشته است، او هنوز در ترکیب بازی قرار نگرفته است.

منچستریونایتد – میسون گرینوود

تکمیل بالینی و تطبیق پذیری میسون گرینوود در خط حمله، او را به یک دارایی ارزشمند برای منچستریونایتد تبدیل کرده است. او در آستانه فراخوانی برای تیم ملی انگلیس بوده است و زمان زیادی است که او امتیازات خود را کسب کند.

مدافعان برتر لیگ
مدافعان برتر لیگ

نتیجه

لیگ برتر محل پرورش استعدادها است و این بازیکنان بدون بازی نمونه های درخشانی از عمق استعداد در لیگ هستند. از آنجایی که آنها همچنان برای باشگاه های مربوطه خود تحت تاثیر قرار می دهند، این فقط یک مسئله زمان است که آنها در صحنه بین المللی به رسمیت شناخته شوند که شایسته آن است. آینده برای فوتبال انگلیس روشن به نظر می رسد با این جواهرات پنهان که منتظرند تا نشان خود را بگذارند.

 

Hesam
20 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *