بیوگرافی ناهوئل مولینا

بیوگرافی ناهوئل مولینا یک فوتبالیست حرفه ای آرژانتینی است که به عنوان مدافع راست برای اودینزه کالچو در سری آ بازی می کند. مولینا متولد 7 ژانویه 1998 در روزاریو، آرژانتین، فوتبال خود را در سن جوانی آغاز کرد. پدرش که مربی فوتبال بود، الهام بخش او بود و از زمانی که تنها شش سال داشت، فوتبال منظم را شروع کرد.

مولینا کار خود را در روزاریو سنترال، یکی از موفق ترین باشگاه های فوتبال در آرژانتین آغاز کرد. او در رده های جوانان پیشرفت کرد و مربیان و پیشاهنگان را با توانایی فنی، موتور و مهارت های دفاعی خود تحت تأثیر قرار داد. او اولین بازی خود را برای تیم بزرگسالان در 20 می 2017 در برابر گودوی کروز در لیگ برتر آرژانتین انجام داد.

اجراهای مولینا برای Rosario Central توجه پیشاهنگان را از سراسر جهان به خود جلب کرد. او به خاطر دفاع مستحکم، اخلاق کاری خستگی ناپذیر و توانایی اش برای پیوستن به حمله معروف است. عملکرد او باعث شد تا در سال 2021 به باشگاه ایتالیایی اودینزه کالچو منتقل شود و شروع فصل جدیدی در حرفه او باشد.

بیوگرافی ناهوئل مولینا
بیوگرافی ناهوئل مولینا

تجربه ناهوئل مولینا با آرژانتین

مولینا نماینده آرژانتین در سطوح مختلف جوانان بود، که در سال 2013 با تیم زیر 17 سال شروع شد. او سپس به تیم زیر 20 سال رفت، جایی که او بخشی از تیمی بود که در مسابقات قهرمانی جوانان آمریکای جنوبی در سال 2017 نایب قهرمان شد. او همچنین بخشی از تیمی بود که در جام جهانی فوتبال زیر 20 سال 2017 در کره جنوبی حضور داشت.

مولینا که با بازی‌هایش در روزاریو سنترال برای خود شناخته شد، در مارس 2021 به تیم ملی بزرگسالان دعوت شد. او بلافاصله وارد تیم شد و اولین بازی ملی خود را در تساوی 2-2 مقابل شیلی در یک جهان انجام داد. بازی مقدماتی جام حذفی

عملکرد چشمگیر او باعث شد که او خود را به عنوان یکی از بازیکنان کلیدی تیم ملی معرفی کند و به نظر می رسد که او بخشی حیاتی از تیم آرژانتین در کوپا آمه ریکا 2021 آینده باشد.

سبک بازی ناهوئل مولینا

مولینا یک مدافع راست همه کار که می تواند در پست های مختلف بازی کند. او بیشتر به خاطر ویژگی‌های دفاعی‌ اش و نحوه خواندن بازی‌اش شهرت دارد. اما او همچنین در آینده نیز به همان اندازه موثر است، با داشتن کنترل استثنایی توپ و توانایی دریبل زدن.

یکی از مهمترین نقاط قوت مولینا توانایی او در خواندن بازی و قطع پاس است. او می تواند جریان بازی را به خوبی پیش بینی کند و موقعیت هایی را اشغال کند. که خطوط عبور حریفان را محدود می کند. او همچنین در دفع توپ ها و تکل های خود بسیار سازگار است و او را به یکی از بازیکنان قابل اعتماد در تیم تبدیل می کند.

مولینا هنگام حرکت رو به جلو، از بالا رفتن از بال ها و همپوشانی با هم تیمی هایش لذت می برد. دریبل زدن او موثر است . او می تواند مدافعان را برای ارسال سانتر به محوطه جریمه بازی دهد. او دید و دقت پاس خوبی دارد. که به او در ارسال سانتر و پاس کمک می کند.

بیوگرافی ناهوئل مولینا
بیوگرافی ناهوئل مولینا

نتیجه

ناهوئل مولینا به دلیل استعداد استثنایی و اخلاق کاری خود توانست در سن نسبتاً جوانی نامی برای خود دست و پا کند. مولینا کار طولانی و پررونقی در پیش دارد و ما بی صبرانه منتظر این سفر هستیم. فوتبال آرژانتین بی‌نهایت جذاب است و ناهوئل مولینا مطمئناً یکی از هیجان‌انگیزترین چشم‌اندازهای اطراف است. امیدواریم تا زمانی که برای اودینزه کال بازی می کند، به پیشرفت او ادامه دهد

Hesam
9 می 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *