بیوگرافی آندره‌آ بلوتی

بیوگرافی آندره‌آ بلوتی: حس شگفت انگیز تورینو . آندره آ بلوتی نامی است که ترس را در دل مدافعان در سرتاسر سری آ ایجاد می کند. مهاجم ایتالیایی که به خاطر تمام کردن بالینی، سرعت کار بی امان و توانایی هوایی اش شناخته شده است، از زمان ورودش در سال 2015 طلسم تورینو بوده است. در این وبلاگ در پست، به زندگی و حرفه یکی از هیجان انگیزترین مهاجمان ایتالیا خواهیم پرداخت.

اوایل زندگی و شغل

بلوتی متولد 20 دسامبر 1993 در شهر کوچک Calcinate در شمال ایتالیا، با اشتیاق به فوتبال بزرگ شد. او کار خود را با آکادمی جوانان AlbinoLeffe آغاز کرد، جایی که به سرعت به عنوان یک ماشین گلزن نام خود را به دست آورد. بلوتی علیرغم جثه کوچکش، حضوری فرمانده در هوا داشت و از توانایی حیله‌گری در یافتن دروازه برخوردار بود.

بیوگرافی آندره‌آ بلوتی
بیوگرافی آندره‌آ بلوتی

فصل شکست با پالرمو

بازی‌های چشمگیر بلوتی برای آلبینو لفه چشمان باشگاه سری آ پالرمو را به خود جلب کرد. پالرمو با او در تابستان 2013 قرارداد امضا کرد. اگرچه او تلاش کرد تا تاثیری فوری بگذارد. اما بلوتی در دومین فصل حضورش در این باشگاه به صحنه آمد. و در 22 گل 10 گل به ثمر رساند. ظواهر فریم قدرتمند، قدرت هوایی و فینیشینگ بالینی او باعث مقایسه با افرادی مانند فیلیپو اینزاگی و پیپو مانیرو شد و بازی‌های او باعث شد در آگوست 2015 راهی تورینو شود.

ظهور به عنوان یک ستاره با تورینو

ورود بلوتی به تورینو نقطه عطفی در دوران حرفه ای او بود. در اولین فصل خود، او 12 گل در 35 بازی به ثمر رساند و خود را به عنوان یکی از هیجان انگیزترین بازیکنان جوان ایتالیا معرفی کرد. با این حال، در طول فصل 17-2016 بود که بلوتی واقعاً تخیل هواداران فوتبال در سراسر جهان را به خود جلب کرد. او فصل را با 26 گل در 35 بازی به پایان رساند و به سختی کفش طلای سری آ را برای ادین ژکو از رم از دست داد. بازی‌های جذاب او باعث شد تا او به تیم ملی ایتالیا دعوت شود و علاقه برخی از بزرگترین باشگاه‌های اروپا را برانگیخت.

بیوگرافی آندره‌آ بلوتی
بیوگرافی آندره‌آ بلوتی

آسیب و فرم اخیر

عملکرد بلوتی در فصل 2016-2017 باعث شد که او به تیم هایی مانند منچستریونایتد و چلسی پیوند بخورد، اما او در نهایت تصمیم گرفت در تورینو بماند. با این حال، او برای تکرار فرم خود در فصل بعد تلاش کرد و در 28 بازی فقط 10 گل به ثمر رساند. علاوه بر این، او با مشکلات مصدومیتی روبرو بود که زمان بازی او را محدود کرد و به موقعیت ناامیدکننده تورینو در لیگ کمک کرد. در فصل جاری، او در 31 بازی 12 گل به ثمر رسانده است و به دنبال آن است که با از سرگیری بازی ها پس از همه گیری کووید-19 به فرم خود ادامه دهد.

نتیجه

آندره آ بلوتی بازیکنی با استعداد بی‌نظیر است که توانایی‌های هوایی، پایان‌بندی بالینی و میزان کار خستگی‌ناپذیر او را تبدیل به کابوسی برای مدافعان سراسر جهان می‌کند. در حالی که او ممکن است در فصول اخیر افت فرم را تجربه کرده باشد. هیچ بحثی در توانایی او وجود ندارد و او همچنان یکی از هیجان انگیزترین مهاجمان ایتالیا است. اگر او بتواند آمادگی خود را حفظ کند و بار دیگر فرم خود را پیدا کند، نمی توان گفت که تا چه حد می تواند در بازی پیش برود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *