بیوگرافی تمی آبراهام

بیوگرافی تمی آبراهام : کوین اوگنتگا تامارائبی باکومو-آبراهام: آینده باشگاه چلسی. کوین اوگنتگا تامارائبی باکومو آبراهام که با نام تامی آبراهام نیز شناخته می شود، یک فوتبالیست حرفه ای انگلیسی با تبار نیجریه ای است که در حال حاضر به عنوان مهاجم برای باشگاه چلسی و تیم ملی انگلیس بازی می کند. در این پست به زندگی و حرفه این فوتبالیست جوان با استعداد خواهیم پرداخت.

زندگی اولیه و حرفه جوانان

تامی آبراهام در 2 اکتبر 1997 در کامبرول لندن به دنیا آمد. او در خانواده ای ورزشکار پرورش یافت و پدرش مربی فوتبال بود. تامی در سن هفت سالگی فوتبال جوانان را شروع کرد و زمانی که تنها هشت سال داشت به آکادمی توسعه چلسی پیوست. او به سرعت پله های ترقی را طی کرد و به یکی از آینده دارترین فوتبالیست های جوان آکادمی تبدیل شد.

بیوگرافی تمی آبراهام
بیوگرافی تمی آبراهام

پیشرفت در شهر بریستول

پس از اتمام دوران جوانی خود در چلسی با عملکرد درخشان، تامی برای فصل 17-2016 به باشگاه قهرمانی بریستول سیتی قرض داده شد. این یک لحظه موفقیت آمیز برای این مهاجم جوان بود، زیرا او در 48 بازی برای این باشگاه 26 گل به ثمر رساند. او اولین بازیکن بریستول سیتی بود که پس از درک مک اینس در سال 1999، بیش از 20 گل در یک فصل به ثمر رساند.

انتقال لیگ برتر به سوانسی سیتی

عملکرد چشمگیر تامی آبراهام در بریستول سیتی توجه چندین باشگاه لیگ برتری را به خود جلب کرد، اما این سوانسی سیتی بود که در نهایت خدمات خود را به صورت قرضی برای فصل 18-2017 تضمین کرد. تامی به شکل چشمگیر گلزنی خود در سوانسی ادامه داد و در مجموع 8 گل در لیگ در 39 بازی برای این باشگاه ولزی به ثمر رساند.

بیوگرافی تمی آبراهام
بیوگرافی تمی آبراهام

بازگشت به چلسی و موفقیت

تامی آبراهام پس از دوران قرضی خود در سوانسی سیتی، پیش از فصل 19-2018 به باشگاه چلسی بازگشت. در ابتدا تصور می شد که او یک بازیکن حاشیه ای است، اما مصدومیت چند بازیکن کلیدی این فرصت را برای او فراهم کرد تا جای خود را در تیم بگذارد. او این فرصت را غنیمت شمرد و در 40 بازی در تمام رقابت ها برای چلسی 26 گل به ثمر رساند و او را به عنوان یکی از آینده دارترین فوتبالیست های جوان جهان معرفی کرد.

 تیم ملی انگلیس

عملکرد چشمگیر تامی آبراهام برای چلسی همچنین باعث شد تا او به تیم ملی انگلیس دعوت شود. او اولین بازی خود را برای سه شیرها در مقدماتی یورو 2020 مقابل جمهوری چک در اکتبر 2019 انجام داد. او از آن زمان تاکنون چندین بازی برای تیم ملی انجام داده است و به عنوان یکی از بخش های حیاتی تیم برای سال های آینده در نظر گرفته می شود.

نتیجه گیری

تامی آبراهام بدون شک یکی از با استعدادترین فوتبالیست های جوان حال حاضر جهان است. او قبلاً در سنین جوانی به دستاوردهای زیادی در حرفه خود رسیده است و گواهی بر پتانسیل عظیم فوتبال انگلیس است. انگیزه و اشتیاق آبراهام به بازی، همراه با استعداد استثنایی او، مطمئناً او را به یکی از برترین ستاره های فوتبال جهان در سال های آینده تبدیل خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *