بیوگرافی شآنته ربیچ

بیوگرافی شآنته ربیچ : آنته ربیچ یک فوتبالیست حرفه ای کرواسی است که به عنوان مهاجم برای باشگاه سری آ آث میلان، به صورت قرضی از اینتراخت فرانکفورت و تیم ملی کرواسی بازی می کند. در این مقاله به بررسی زندگی، حرفه و دستاوردهای این فوتبالیست با استعداد خواهیم پرداخت.

 اوایل زندگی و شروع کار:

آنته ربیک در 21 سپتامبر 1993 در اسپلیت کرواسی به دنیا آمد. او فوتبال را در سنین جوانی شروع کرد و در سن 14 سالگی به آکادمی HNK Imotski پیوست. او به سرعت رتبه ها را طی کرد و اولین بازی حرفه ای خود را برای تیم بزرگسالان ایموتسکی در 17 سالگی انجام داد.

 پیشرفت در RNK Split:

پس از تحت تاثیر قرار دادن ایموتسکی، ربیک در سال 2012 برای RNK Split قرارداد امضا کرد. در RNK Split، ربیک جایگاه خود را به عنوان یک مهاجم پیدا کرد و به سرعت توجه پیشاهنگان باشگاه های بزرگتر در سراسر اروپا را به خود جلب کرد. عملکرد او به RNK Split کمک کرد تا به بهترین نتیجه خود در لیگ برتر کرواسی دست یابد.

بیوگرافی شآنته ربیچ
بیوگرافی شآنته ربیچ

نقل مکان به ایتالیا و مبارزه در فیورنتینا:

در سال 2013، ربیک با مبلغ 4.5 میلیون یورو توسط باشگاه ایتالیایی فیورنتینا به خدمت گرفت. با این حال، او تلاش کرد تا در ایتالیا تاثیرگذار باشد و به صورت قرضی به باشگاه های آلمانی RB Laipzig و Hellas Verona فرستاده شد. ربیک در 20 بازی برای فیورنتینا تنها یک گل به ثمر رساند و به نظر می رسید در دوران حرفه ای خود عقب افتاد.

 احیا در آینتراخت فرانکفورت:

ربیک در تابستان 2018 به صورت قرضی توسط آینتراخت فرانکفورت به خدمت گرفته شد. او بلافاصله خود را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از تیم فرانکفورت تثبیت کرد و نقش مهمی در راهیابی آنها به نیمه نهایی لیگ اروپا ایفا کرد. هت تریک او مقابل بایرن مونیخ، رهبر بوندسلیگا، به آینتراخت فرانکفورت کمک کرد تا با نتیجه 3-1 پیروز شود و تحسین گسترده او را به همراه داشت.

موفقیت تیم ملی کرواسی و جام جهانی

ربیچ از زمان اولین بازی خود در سال 2013، یک بازیکن کلیدی برای تیم ملی کرواسی بوده است. او در تورنمنت های مهم از جمله جام جهانی فوتبال 2018 روسیه که بخشی از تیم کرواسی بود که به فینال رسید، حضور چشمگیری داشته است. ربیک بازیکن برجسته ای در این رقابت ها بود و نمایش های چشمگیری داشت که به تاریخ سازی تیم کمک کرد.

بیوگرافی شآنته ربیچ
بیوگرافی شآنته ربیچ

 انتقال قرضی به میلان و فرم فعلی:

بازی های ربیک در آینتراخت فرانکفورت نظر میلان را به خود جلب کرد. او در تابستان 2020 به صورت قرضی به خدمت گرفته شد. و بلافاصله تاثیر خود را گذاشت و در تلاش میلان برای حضور در جمع چهار تیم برتر سری آ، گل‌های مهمی به ثمر رساند. روسونری

آث میلان و فراتر از آن

در سال 2019، ربیک با غول ایتالیایی آث میلان با قراردادی قرضی دو ساله قرارداد کرد که بعداً دائمی شد. ربیک با گل های حیاتی و نمایش های سخت کوش خود را به سرعت علاقه وفاداران میلان قرار داد. او با کسب مقام دوم در سری آ در 2020-21 به میلان کمک کرد تا برای اولین بار در هفت سال گذشته لیگ قهرمانان اروپا را تضمین کند. ستاره ربیچ در حال افزایش است و خیلی پیش بینی می کند که او همچنان بر میلان و تیم ملی کرواسی خواهد گذاشت.

نتیجه:

سفر آنته ربیچ در فوتبال سفری همراه با استقامت و استقامت بوده است. علیرغم مشکلاتی که در دوران حرفه ای خود داشت. او همیشه به عقب برگشته و کیفیت خود را در زمین نشان داد. از آنجایی که او همچنان در میلان و تیم ملی کرواسی به تاثیرگذاری ادامه می دهد، واضح است که ربیچ بازیکنی است که همچنان در فوتبال اروپا اثر خود را به جای خواهد گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *