بیوگرافی داویده کالابریا

بیوگرافی داویده کالابریا : داویده کالابریا بازیکن جوان و با استعداد ایتالیایی است که در حال حاضر به عنوان مدافع راست برای باشگاه معروف فوتبال آث میلان بازی می کند. کالابریا در 6 دسامبر 1996 در کومو ایتالیا به دنیا آمد و فوتبال خود را در سنین جوانی با پیوستن به آکادمی جوانان کومو آغاز کرد.

کالابریا به سرعت توجه چندین تیم مطرح فوتبال را به خود جلب کرد و در نهایت زمانی که او تنها 10 سال داشت توسط آکادمی معتبر آث میلان قرارداد امضا کرد. برای چندین سال بعد، کالابریا مهارت های خود را تقویت کرد و به سرعت خود را به عنوان یکی از درخشان ترین آکادمی ها معرفی کرد.

آث میلان

در سال 2015، کالابریا به تیم اول آث میلان صعود کرد، زیرا باشگاه در حال گذراندن دوره انتقالی بود و به دنبال جذب بازیکنان جوان و گرسنه بود که می توانستند تیم را به شکوه سابق خود بازگردانند. کالابریا اولین بازی خود را برای میلان در 27 آگوست همان سال در یک بازی سری آ مقابل امپولی انجام داد و به سرعت با سرعت، چابکی و قدرت دفاعی خود هواداران و منتقدان را تحت تاثیر قرار داد.

طی چند سال بعد، کالابریا به پیشرفت خود ادامه داد و به بخشی جدایی ناپذیر از دفاع میلان تبدیل شد. او خود را به عنوان یکی از بهترین مدافعان راست لیگ ایتالیا معرفی کرد و به خاطر توانایی اش در حمله به جناحین، حمایت از مهاجمان و ارائه پوشش دفاعی مستحکم مورد تحسین قرار گرفت.

بیوگرافی داویده کالابریا
بیوگرافی داویده کالابریا

استعداد

استعدادهای کالابریا مورد توجه پیشاهنگان بین المللی قرار نگرفته است و او مورد توجه چندین باشگاه بزرگ اروپایی دیگر قرار گرفته است. با این حال، میلان مشتاق است خدمات او را حفظ کند. و در سال 2021، آنها قرارداد او را تا سال 2025 تمدید کردند و او را برای چهار سال دیگر به باشگاه متعهد کردند. این حرکت نشان می دهد. که باشگاه به توانایی های کالابریا ایمان دارد و او را به عنوان بخش مهمی از برنامه های بلندمدت خود می بیند.

ایتالیا

افزایش قد کالابریا با بازی های او در سطح بین المللی کمک کرد. او نماینده ایتالیا در سطح زیر 20 و زیر 21 سال بود، جایی که به لطف توانایی اش در زدن سانترهای مرگبار و شلیک دقیق شوت های از راه دور، به سرعت به عنوان یکی از قوی ترین تهدیدات تهاجمی تیم ظاهر شد.

موفقیت کالابریا در زمین در فصل 21-2020 همچنان رو به رشد بود. زیرا او خود را به عنوان یکی از مهره های اصلی تیم آث میلان که در سری آ دوم شد، تثبیت شد. عملکرد کالابریا زمانی که او در تیم ملی ایتالیا نام گرفت، پاداش دریافت کرد. ترکیب برای قهرمانی اروپا در تابستان 2021.

بیوگرافی داویده کالابریا
بیوگرافی داویده کالابریا

خارج از زمین

کالابریا فردی متواضع و سخت کوش است که بسیار به هنر خود اختصاص داده است. او الهام‌بخش فوتبالیست‌های جوان در همه جا است که می‌خواهند به اوج حرفه خود برسند. و نشان خود را در دنیای فوتبال بگذارند.کالابریا به خاطر شخصیت آرام و محجوبش معروف است. او کسی نیست که به دنبال کانون توجه باشد. یا در معاشرت افراطی زیاده روی کند و در عوض بر بازی خود و خانواده اش متمرکز است. او از گذراندن اوقات فراغت خود با عزیزانش لذت می برد و کتاب خوان و شاگرد تاریخ است.

در خاتمه

داوید کالابریا یک بازیکن جوان بسیار آینده دار فوتبال است که خود را به عنوان یکی از درخشان ترین استعدادهای لیگ ایتالیا معرفی کرده است. با مهارت ها، اخلاق کاری و فداکاری او، مشخص است که کالابریا آینده درخشانی در دنیای فوتبال پیش رو دارد. هواداران میلان و عاشقان فوتبال در همه جا مشتاقانه منتظر آینده این بازیکن جوان آینده دار هستند. دیوید کالابریا بازیکنی با استعداد، سخت کوش و منضبط فوتبال است. که علیرغم سن کمش تاکنون دستاوردهای زیادی در دوران حرفه ای خود داشته است. با آینده ای درخشان و حمایت هواداران وفادار میلان، او پتانسیل تبدیل شدن به یکی از نام های افسانه ای در صحنه فوتبال ایتالیا را دارد. کالابریا به عنوان یک ورزشکار جوان با اخلاق کاری قابل تحسین و شخصیتی الهام بخش، الگویی برای بازیکنان مشتاق فوتبال در همه جا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *