رقابت طارمی در عربستان

مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو در این فصل عملکرد خوبی داشت و احتمالا آقای گل پرتغال نیز خواهد شد. خبری که در چند روز اخیر مطرح شد پیرامون انتقال ستاره ایرانی به لیگ عربستان که ظاهرا باید رقابت طارمی در عربستان با رونالدو و بقیه ستاره ها را به زودی ببینیم. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

طارمی در لیگ عربستان حضور می یابد؟

به گزارش سایت ورزشی ، رسانه های کشور پرتغال چند روز پیش خبری در زمینه علاقه مندی باشگاه الهلال برای جذب مهدی طارمی را منتشر کردند. بر اساس گزارشات از منابع آگاه باشگاه ثروتمند و پرافتخار آسیایی الهلال پیشنهاد سه ساله برای انتقال این بازیکن به لیگ عربستان ارائه داده است. بعد از اینکه باشگاه النصر رقیب سنتی الهلال کریس رونالدو را با مبلغ سنگین به خدمت گرفت. حالا الهلالی ها نمی خواهند از رقیب خود عقب بمانند و خبرهایی در زمینه انتقال ستاره های مطرح دیگری همانند مسی و طارمی و … نیز مطرح شده است.

رقابت طارمی در عربستان

بر اساس گزارش مارکا اسپانیا در زمستان سال قبل بود که توافق غیر منتظره و شگفت انگیز سعودی ها با رونالدو انجام شد. حالا رسانه های عربستان اینبار خبر از علاقه مندی الهلال به سراغ فیلکس دیاز رفتند تا احتمالا در نقل و انتقالات تابستانی چند ستاره بزرگ جذب نمایند. سردبیر نشریه معتبر مادریدی با حضور در شبکه ورزش عربستان پیشنهاد باشگاه الهلال به مهدی طارمی ستاره تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پورتو را تایید نمود. احتمالا تابستان امسال طارمی ، ایسکو و دی ماریا به لیگ عربستان خواهند رفت.

رقابت طارمی در عربستان

رقابت طارمی در عربستان

تیم الهلال عربستان ظاهرا بیخیال مهدی طارمی نمی شود. این تیم ثروتمند برای شکار مهدی با بقیه تیم های اروپایی وارد رقابت شده است. سایت اسپورت سعودی خبر داد باشگاه الهلال برای تقویت خط حمله اش به دنبال جذب مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو است. الهلال برای جذب ستاره تیم ملی ایران دو رقیب سر سخت به نام‌های سویا و مارسی دارد. الهلال به دنبال امضای قرارداد ۳ ساله با طارمی به ارزش ۹ میلیون یورو است ولی کار سختی را پیش رو دارد. طارمی در سال ۲۰۲۰ با قراردادی ۴ ساله به پورتو پیوست و یک سال دیگر با این تیم قرارداد دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *