بیوگرافی همسر عیسی آل کثیر

یکی از بازیکنان تاثیرگذار و مهم باشگاه پرسپولیس قطعا عیسی آل کثیر می باشد. عیسی بازیکن فوتبال اهل ایران که در پست مهاجم برای باشگاهش بازی می کند. در این مطلب به زندگی شخصی و همسرش خواهیم پرداخت. پس در ادامه سایت ورزشی با ما همراه باشید.

 

عیسی آل کثیر:

عیسی آل کثیر بازیکن فوتبالیست باشگاه پرسپولیس تهران در تاریخ 18 بهمن 1368 در استان خوزستان می باشد. او در شهر میانرود دزفول به دنیا آمده است. او چهره محبوب پرسپولیس است که با 183 سانتی متر قد و با پیراهن 72 در نوک خط حمله بازی می کند. این بازیکن در دربی صدم گل تاثیرگذاری را به ثمر رساند و توانست دوباره اسمش را در صدر خبرها مطرح نماید.

بیوگرافی همسر عیسی آل کثیر

خانواده عیسی آل کثیر:

خانواده عیسی آل کثیر در شهر میانرود دزفول زندگی می کنند. او از همان دوران کودکی به فوتبال علاقه داشت. اصلا سمت درس و مدرسه نمی رفت و تحصیلاتش را تا مقطع زیر دیپلم انجام داد. در ادامه تمام اهداف خودش را بر روی فوتبال قرار داد. آل کثیر در سن 18 سالگی واد تیم شهردازی دزفول شد، اولین حضورش در لیگ برتر ایران سال 2011 بود که برای تیم فوتبال استقلال اهواز به میدان می‌رفت.

بیوگرافی همسر عیسی آل کثیر

بیوگرافی همسر عیسی آل کثیر

این چهره محبوب و دوست داشتنی تیم قرمزها هنوز مجرد است و به طور رسمی ازدواجی از او در فضای مجازی مطرح نشده است. البته شایعات زیادی درباره ازدواج او در فضای مجازی و کانال های تلگرامی مطرح شده است. اما فعلا هیچ کدام حقیقت نداشته است. عیسی از جمله بازیکنانی است که با تلاش و زحمات زیاد خودش به اینجا رسید. او از سالهای سخت و طاقت فرسای خودش می گوید و اینکه سال اول فوتبالش خیلی اذیبت شد. طوری که او همیشه پول را تقسیم بندی می کرد و حتی ناهار فلافل می خورد تا بتواند بقیه پولش را پس انداز کند.

بیوگرافی همسر عیسی آل کثیر

البته در چند روز اخیر خبرهایی مبنی بر ازدواج عیسی در اینترنت مطرح شده است. اما به طور دقیق نمی توانیم آن را تایید نماییم. حتی عکسی از ماشین گل زده او برای عروسی اش نیز بسیار سروصدا کرد. و به طور دقیق نمی توانیم مجرد بودن یا متاهل بودنش را تایید نماییم.

بیوگرافی همسر عیسی آل کثیر

علاقه به بارسلونا و مسی

عیسی آل کثیر از بارسلونا به عنوان یکی از باشگاه های مهم و مورد علاقه اش یاد کرد. همچنین مسی را بازیکن فوق العاده می بیند که همانند رونالدوی برزیلی آینده ای درخشان در انتظارش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *