مصاحبه عیسی آل کثیر

عیسی آل کثیر جزو بازیکنانی بود که در قهرمانی تیم پرسپولیس نقش مستقیم داشت. عیسی بعد از قهرمانی پرسپولیس با خوشحالی با خبرنگاران مصاحبه داشت و درباره برد پرسپولیس در دربی و قهرمانی در قائمشهر صحبت هایی را بیان داشت. در ادامه سایت ورزشی با مصاحبه عیسی آل کثیر با ما همراه شوید.

 

صحبت های عیسی آل کثیر درباره پرسپولیس :

مهاجم تیم پرسپولیس گفت: یک نفر به من گفت که عیسی جزو مهره های سوخته شده و همین باعث شد انگیزه بگیرم و ثابت کنم که هنوز تمام نشدم.

عیسی آل کثیر بعد از جشن قهرمانی در لیگ بیست و دوم بیان داشت: این دومین قهرمانی با حضور من بود. خاطرات زیادی وجود دارد که تلخ و شیرین هستند. بلاخره مصدومیت نیز جزوی از فوتبال است. بعد از آن سخت است که برگردیم اما 22 روز بعد از جراحی ام توانستم تمرینات را آغاز کنم. ما نیز همانند تمام انسان ها به امید زنده ایم. اتفاقاتی افتاد که برای هیچ فوتبالیستی فکر نکنم رخ داده باشد. من باید ادامه می دادم و هفته اول سخت بود اما خدا خواست بازگردم. من به سمت جنوب کشور رفتم و با دکتر شخصی ام تمرین داشتم. در تابستان هوا گرم بود و روزی چند نوبت تمرین می کردم.

مصاحبه عیسی آل کثیر

در ادامه عیسی افزود: بعد از اینکه پاهایم بهتر شد به تهران برگشتم و این روند را ادامه دادم تا سلامتی ام را بدست آورم. این فراز و نشیب ها با قهرمانی همراه شد. حتی من در شهر خودم ورزشگاهی وجود نداشت و در آن قفل بود. از حراست خواستیم که حداقل بگذارد در کنار زمین تمرین کنیم. حتی یکی از بازیکنان فوتبال گفت من جزو مهره های سوخته شده ام و انگیزه ام زیاد شد تا ثابت کنم آل کثیر نمرده است. واقعا اتفاق خاص و جالبی بود که برگشتم.

 

مصاحبه عیسی آل کثیر

مهاجم فوتبال پرسپولیس در ادامه گفت: واقعا یکبار حالم بد شد و سرگیجه گرفتم. واقعا فکر کردم دچار بیماری شدم و کرونا گرفتم. به دلیل فشارهای تمرینات این اتفاقات رخ می داد و دکتر با یک سرم حالم را خوب می کرد. روزی سه جلسه تمرین می کردم تا آمادگی ام را بدست آورم و به بازی ها بازگردم. حتی الان که تمرینات عصر است و من دو ساعت صبح تمرین شخصی انجام می دهم تا خودم را بازیابم.

مصاحبه عیسی آل کثیر

در ادامه آل کثیر درباره تاخیر در عمل جراحی اش گفت: رباط صلیبی ام پاره بود و واقعا مشاهده می کردم که امکان کار کردن وجود دارد. شوت زدن و دویدن و پرش جزو کارهایی است که هر بازیکن سالم می توانست انجام دهد و منم انجام می دادم. باشگاه به سلامتی ام فکر می کرد و ممکن بود مینیسک در یک بازی پاره شود و دردسر زیادتری ایجاد گردد. زمانی که دیدم شرایط تیم اصلا خوب نیست حاضر بودم از سلامتی ام بگذرم تا به تیم کمک کنم.

 

سخنان آل کثیر درباره مصدومیتش:

او در ادامه گفت: به عبدالله ویسی تبریک می گم که صنعت نفت را در لیگ نگه داشت. دوست داشتم در خوشحالی آنها برای کسب سهمیه شرکت کنم. در شان این تیم نبود که برای بقا بجنگد. آنجا سکوی پرتاب من بود. ما در آن سالها بدون دریافت 1 ریال، نیم فصل را با اسکوچیچ به جایگاه سوم جدول رساندیم. مهاجم باشگاه پرسپولیس در ادامه گفت: قرارداد جدیدم را با نیم فصل بستم. اوایل کارم سخت بود و یکسال از میادین ورزشی دور بودم. باید از لحاظ ذهنی و بدنی آماده شوم و همه انتظار داشتند که آن فوتبالیستی باشم که در لیگ قهرمانان بازی می کند. تمام طرفداران از بنده انتظار داشتند و سطح انتظارات بسیار بالا بود.

مصاحبه عیسی آل کثیر

در ادامه گفت: بعد از بازی با سپاهان باختیم و جمع شدیم و قول دادیم که تمرکز اصلی مان را بر روی کار فوتبالی قرار دهیم و دیگر به نتایج بقیه تیم ها کاری نداشته باشیم. باید تمام بازی ها را می بردیم. وقتی تمرینات از ساعت چهار بود، بازیکنان از ساعت 2 می آمدند و وزنه می زدند و از تفریحات خود می گذشتند. دو روز بعد قهرمانی این موضوعات تکرار شد و زمانی سر تمرین رفتم دیدم. دو ساعت قبل از تمرین تمام بازیکنان آمدند. تمرین می کنند و تلاش عالی قطعا نتیجه می دهد.

 

صحبت های عیسی آل کثیر درباره قهرمانی پرسپولیس:

عیسی در ادامه تصریح نمود: تیم سپاهان وقتی 5 امتیاز از ما جلو افتاد و کار برای پرسپولیس خیلی سخت شد. از لحاظ ذهنی آماده نبودیم و بدن ما هم قطعا آمادگی لازم نداشت. باید هفت بازی را حتما می بردیم و زحمات شبانه روزی هم نتیجه داد و البته سپاهان نیز در این زمینه همکاری کرد. امسال سپاهان، استقلال، تراکتور آلومینیوم و هوادار تیم‌های خوب لیگ بودند. بعد از مصدوم شدن ها همه پیگیر حالم بودند. اما کریم باقری بیشتر جویای احوالم بود و تلفنی سراغم را می گرفت.

مصاحبه عیسی آل کثیر

آل کثیر در مورد گلزنی در شهرآورد خاطرنشان کرد: دربی حساسیت خاص خودش را دارد و با روح و روان کار می کند. بازی در کنار برد و باخت و تاثیر های روانی ، خیلی سخت است. آن بازی از لحاظ روانی باعث شد تا موفقیتمان بیشتر شود. حتی تاثیر بدی نیز روی باشگاه استقلال گذاشت. او درباره وحید امیری گفت: او دوندگی فوق العاده ای داشت. واقعا به بنده و تیم مان کمک کرد تا روزهایی خوشی را بسازیم و راحتر بازی کنیم. او بیشتر به دنبال کمک کردن است تا گل زدن به تیم ها!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *