بیوگرافی جان استونز

.بیوگرافی جان استونز: مدافع انگلیسی که زمین را تکان می دهد. جان استونز به دلیل عملکرد چشمگیرش به عنوان مدافع میانی برای منچسترسیتی و تیم ملی انگلیس به یک نام آشنا در دنیای فوتبال تبدیل شد. مهارت های دفاعی. قدرت بدنی و توانایی خواندن بازی او را به یکی از بهترین مدافعان لیگ برتر تبدیل کرد. در این پست وبلاگ نگاهی دقیق تر به زندگی و حرفه جان استونز خواهیم داشت.

اوایل زندگی و کودکی:

جان استونز در 28 می 1994 در بارنزلی، یورکشایر جنوبی، انگلستان به دنیا آمد. او در شهر معدنی تورگولند بزرگ شد و از سنین جوانی اشتیاق فوق العاده ای به فوتبال نشان داد. علیرغم اینکه از خانواده ای به خصوص ثروتمند نبود، والدینش همیشه عشق او را به ورزش تشویق می کردند و در هر مرحله از او حمایت می کردند. او در هفت سالگی به آکادمی بارنزلی پیوست و در آنجا بود که استعداد او برای اولین بار مورد توجه قرار گرفت.

بیوگرافی جان استونز
بیوگرافی جان استونز

از بارنزلی تا اورتون:

استونز در سال 2012 در سن 18 سالگی اولین بازی خود را برای بارنزلی انجام داد. عملکرد چشمگیر او در خط دفاعی توجه چندین تیم لیگ برتری را به خود جلب کرد و در ژانویه 2013 با مبلغ 3 میلیون پوند به اورتون پیوست. در اورتون بود که استونز واقعاً نامی برای خود دست و پا کرد. او بیش از 80 بازی برای تافی ها انجام داد و مهارت های دفاعی عالی و توانایی خود در خواندن بازی را به نمایش گذاشت.

پیوستن به منچستر سیتی:

در سال 2016، جان استونز با انتقالی هنگفت به منچستر سیتی، تبدیل به یکی از گران قیمت ترین مدافعان تاریخ فوتبال در آن زمان شد. استونز توسط پپ گواردیولا وارد زمین شد. که پتانسیل این مدافع میانی جوان را دیده بود و خواست. او را به یکی از بهترین مدافعان جهان تبدیل کند. از زمان پیوستن . استونز چهار عنوان قهرمانی لیگ برتر، یک جام حذفی و سه. جام اتحادیه را به دست آورد. و به بخشی جدایی ناپذیر از موفقیت تیم تبدیل شد.

بیوگرافی جان استونز
بیوگرافی جان استونز

شغل بین المللی:

جان استونز همچنین نماینده انگلیس در سطح بین المللی بوده است و اولین بازی خود را برای سه شیرها در سال 2014 انجام داد. او یکی از اعضای کلیدی تیم ملی انگلیس در جام جهانی 2018 بود و به تیم کمک کرد تا به نیمه نهایی مسابقات برسد. او در مجموع بیش از 40 بازی برای تیم ملی انجام داد. و مهارت های دفاعی استثنایی خود را در صحنه بین المللی به نمایش گذاشت.

زندگی شخصی:

جان استونز وقتی صحبت از زندگی شخصی او به میان می آید یک فرد خصوصی است. او در حال حاضر با اولیویا نایلور در ارتباط است و این زوج یک دختر کوچک دارند. استونز همچنین به شدت در کارهای خیریه مشارکت دارد و از اهدافی مانند NSPCC و بنیاد منچستر سیتی حمایت می کند.

نتیجه:

جان استونز بدون شک یکی از بهترین مدافعان حال حاضر جهان است. مهارت های دفاعی باورنکردنی. بازی او را به محبوبیت هواداران در منچسترسیتی و تیم ملی انگلیس تبدیل کرد. همانطور که او به عنوان یک بازیکن به رشد و پیشرفت خود ادامه می دهد، واضح است که آینده درخشانی در دنیای فوتبال پیش رو دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *