بیوگرافی لئاندرو پاردس

بیوگرافی لئاندرو پاردس : لئاندرو دانیل پاردس که معمولاً با نام لئاندرو پاردس شناخته می شود، بازیکن فوتبال حرفه ای آرژانتینی است. که در حال حاضر برای پاری سن ژرمن، یکی از بزرگترین باشگاه های فوتبال جهان بازی می کند. پاردس متولد 29 ژوئن 1994 در سن خوستو، بوئنوس آیرس، فوتبال را از 4 سالگی شروع کرد و در نهایت به لیگ های بزرگ راه یافت.

جوانی

پاردس سفر خود را به عنوان یک بازیکن جوانان با باشگاه آرژانتینی بوکا جونیورز در سال 2007 آغاز کرد. او به سرعت با مهارت های چشمگیر خود رتبه ها را طی کرد و به بخشی جدایی ناپذیر از تیم جوانان باشگاه تبدیل شد. او اولین بازی حرفه ای خود را برای بوکا جونیورز در ژوئیه 2014 در بازی مقابل اولیمپو انجام داد و از آن زمان، دوران حرفه ای او شروع شد.

پاردس سه سال برای بوکاجونیورز بازی کرد و یکی از بازیکنان کلیدی تیمی بود که در سال‌های 2015 و 2016 قهرمان لیگ برتر آرژانتین شد. در دوران حضورش در بوکاجونیورز، پاردس همچنین نماینده تیم ملی زیر 20 سال آرژانتین بود و در سال 2015 در جنوب بازی کرد. قهرمانی فوتبال جوانان آمریکا.

در ژانویه 2017، پاردس به آ اس رم، یک باشگاه فوتبال حرفه ای ایتالیایی رفت. او اولین بازی خود در سری آ را در بازی مقابل پالرمو انجام داد و اولین گل خود را برای رم در پیروزی 3-1 مقابل ساسولو به ثمر رساند. پاردس در آ اس رم حضور موفقی داشت و 41 بازی انجام داد و 5 گل در تمامی رقابت ها به ثمر رساند.

بیوگرافی لئاندرو پاردس
بیوگرافی لئاندرو پاردس

زنیت

در سال 2018، پاردس بار دیگر به زنیت سن پترزبورگ، یک باشگاه فوتبال حرفه ای روسی نقل مکان کرد. پاردس بلافاصله در زنیت تأثیر گذاشت و اولین گل خود را در بازی مقابل استان اورال سوردلوفسک به ثمر رساند. پاردس در دوران حضورش در زنیت در سال 2019 قهرمان لیگ برتر روسیه شد.

در تابستان 2019، پاردس قراردادی 5 ساله با پاری سن ژرمن به مبلغ 40 میلیون یورو امضا کرد. او اولین بازی خود را برای پاری سن ژرمن در بازی مقابل دیژون انجام داد و اولین گل خود را برای این باشگاه در بازی جام حذفی فرانسه مقابل پائو اف سی به ثمر رساند. پاردس از آن زمان به یکی از اعضای مهم تیم PSG تبدیل شد و به این باشگاه کمک کرد تا عناوین متعددی از جمله لیگ 1 فرانسه و جام حذفی فرانسه را کسب کند.

پاردس جدا از دوران باشگاهی خود یکی از اعضای مهم تیم ملی آرژانتین نیز بوده است. او اولین بازی خود را برای تیم بزرگسالان در یک بازی دوستانه مقابل اسپانیا در سال 2018 انجام داد و از آن زمان تاکنون در چندین تورنمنت بین المللی از جمله کوپا آمریکا و جام جهانی فوتبال 2018 نماینده این کشور بوده است.

استعداد

لئاندرو دانیل پاردس یک فوتبالیست با استعداد است که تا به حال کارنامه موفقی داشته است. او برای برخی از بزرگترین باشگاه های جهان بازی کرده و چندین عنوان را به دست آورده است. پاردس با مهارت ها و فداکاری چشمگیر خود به این ورزش بازیکنی است که باید در سال های آینده مراقب او بود.

پاردس به سرعت با فوتبال اروپا سازگار شد و اولین بازی خود را برای رم در 22 ژانویه 2017 برابر کالیاری انجام داد. او نقش مهمی در خط میانی رم داشت و در اولین فصل خود با این باشگاه در 29 بازی حضور داشت. با این حال، علیرغم عملکرد چشمگیرش، رم پس از یوونتوس در سری آ دوم شد و پاردس تصمیم گرفت ادامه دهد.

بیوگرافی لئاندرو پاردس
بیوگرافی لئاندرو پاردس

روسیه

در تابستان 2018، پاردس با مبلغ 23 میلیون یورو به زنیت سنت پترزبورگ، یک باشگاه لیگ برتر روسیه پیوست. در اولین فصل خود، او 25 بازی انجام داد و 4 گل به ثمر رساند و به زنیت کمک کرد تا قهرمان لیگ شود. با این حال، پس از تنها یک فصل حضور در زنیت، پاردس با مبلغ 45 میلیون یورو توسط پاری سن ژرمن به خدمت گرفت و او را به گران ترین فوتبالیست آرژانتینی تاریخ در آن زمان تبدیل کرد.

در پاری سن ژرمن، پاردس به سرعت به بازیکن مهمی در خط میانی تبدیل شد. او اولین بازی خانگی خود را در پارک دو پرنس در فوریه 2019 در برابر نیمز انجام داد و بعداً در ترکیب اصلی پی اس جی در پیروزی نهایی کوپه دو فرانس 2019 مقابل اف سی رن قرار گرفت. در فصل 2019-2019، پاردس نقشی کلیدی در کمک به PSG برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان داشت، جایی که آنها به بایرن مونیخ باختند.

درپایان

پاردس همچنین نماینده آرژانتین در سطح بین المللی بوده و اولین بازی خود را در بازی دوستانه مقابل مکزیک در سال 2017 انجام داده است. از آن زمان، او به طور منظم برای کشورش بازی کرده است و یکی از اعضای تیم آرژانتین بود که در سال 2021 قهرمان کوپا آمریکا شد و به 28 سال پایان داد. -سال خشکسالی جام.

پاردس علاوه بر موفقیت در فوتبال، به خاطر فعالیت های بشردوستانه اش نیز شهرت دارد. او بنیادی را در زادگاهش سن جوستو برای حمایت از کودکان بی بضاعت راه اندازی کرده است و به طور منظم در رویدادهای خیریه شرکت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *