بیوگرافی آدرین ربیو

بیوگرافی آدرین ربیو : آدرین رابیو: استاد خط میانی فرانسوی . آدرین رابیو متولد 3 آوریل 1995 یک فوتبالیست حرفه ای فرانسوی است. که در حال حاضر در پست هافبک میانی برای یوونتوس و تیم ملی فرانسه بازی می کند. رابیوت که به دلیل توانایی های فنی، حضور فیزیکی و نقش دفاعی اش شناخته شده است، خود را به عنوان یکی از با استعدادترین و آینده دارترین هافبک های فوتبال جهان معرفی کرده است.

اوایل زندگی و شغل

رابیو در سن موریس، حومه پاریس به دنیا آمد و فوتبال خود را در سن 6 سالگی با تیم کرتیل-لوزیتانوس آمریکا آغاز کرد. در سال 2004، او به آکادمی جوانان پاری سن ژرمن (PSG)، یکی از موفق ترین باشگاه های تاریخ فوتبال فرانسه پیوست.

رابیوت اولین بازی خود را برای تیم بزرگسالان پاری سن ژرمن در سپتامبر 2012 و در سن 17 سالگی انجام داد. در اولین فصل خود، تنها 6 بازی انجام داد، اما در فصل بعد، او در یازدهم ابتدایی حضور داشت. رابیو در طول مدت حضورش در PSG، در مجموع 15 جام از جمله 6 قهرمانی لیگ 1، 5 قهرمانی در کوپه دو فرانس و 4 عنوان قهرمانی در کوپه دو لا لیگ به دست آورد.

بیوگرافی آدرین ربیو
بیوگرافی آدرین ربیو

ماجراجویی ایتالیایی با یوونتوس

در ژوئیه 2019، رابیو قراردادی با یوونتوس امضا کرد و بدین ترتیب به همکاری خود با PSG پایان داد. او اولین بازی خود را برای این باشگاه ایتالیایی در سپتامبر 2019 در بازی مقابل فیورنتینا انجام داد.

در یوونتوس، رابیو در کنار بازیکنانی مانند میرالم پیانیچ و رودریگو بنتانکور خود را به عنوان یک بازیکن مهم در خط هافبک تثبیت کرده است. توانایی های فنی او، به ویژه توانایی او در دریبل زدن بازیکنان گذشته و حفظ توپ، او را به یکی از اجزای اصلی خط هافبک یوونتوس تبدیل کرد.

در فصل 2019-2019، رابیو 36 بازی برای یوونتوس در تمامی رقابت ها انجام داد و دو گل به ثمر رساند و یک پاس گل داد. اگرچه او به دلیل عملکرد ناهماهنگش با انتقاداتی مواجه شد، اما همچنان بازیکن مهمی برای باشگاه بود، هم در رقابت های داخلی و هم در راهیابی آنها به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا.

شغل بین المللی

رابیو اولین بازی خود را برای تیم ملی فرانسه در نوامبر 2016 در یک بازی دوستانه مقابل ساحل عاج انجام داد. از آن زمان، او در مجموع هفت بازی برای کشورش انجام داد.

اگرچه رابیو از حضور در ترکیب جام جهانی 2018 غایب بود، اما رابیو در چند وقت اخیر در ترکیب ثابت فرانسه حضور داشته و نقش مهمی در راهیابی آنها به یورو 2020 ایفا کرده است که به دلیل همه گیر شدن COVID-19 به تعویق افتاده است.

بیوگرافی آدرین ربیو
بیوگرافی آدرین ربیو

مناقشات و انتقادات

علیرغم استعداد و پتانسیل خود، رابیوت در طول دوران حرفه ای خود با انتقادات و جنجال هایی روبرو بوده است. در دوران حضورش در پی اس جی، او به خاطر رفتارش مورد انتقاد قرار گرفت و برخی او را به مغرور بودن و سخت بودن کار با او متهم کردند. در مارس 2019، رابیوت توسط پی اس جی به دلیل لایک کردن پستی در شبکه های اجتماعی که از باشگاه و هم تیمی هایش انتقاد می کرد، محروم شد.

به طور مشابه، در یوونتوس، رابیو به دلیل ناهماهنگی و عدم نظم و انضباطش مورد انتقاد قرار گرفت. در دسامبر 2019، او به دلیل دیر آمدن به جلسه تیم، از ترکیب تیم برای بازی مقابل اودینزه کنار گذاشت شد.

نتیجه

سفر شغلی آدرین رابیوت تاکنون با دستاوردها و جنجال‌هایی همراه بوده است. او با استعداد و پتانسیل خود این توانایی را دارد که خود را به عنوان یکی از بهترین هافبک های جهان معرفی کند. با این حال، او باید روی ثبات و نظم و انضباط خود کار کند تا پتانسیل خود را به طور کامل انجام دهد.

همانطور که او به بازی برای یوونتوس و تیم ملی فرانسه ادامه می دهد، هواداران و کارشناسان به طور یکسان رابیوت را از نزدیک تماشا خواهند کرد، به این امید که شاهد ظهور یک استاد خط میانی جدید در دنیای فوتبال باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *