محمد نادری متولد 14 مهر 1375 در شهر شال از توابع بوئین زهرا از استان قزوین می باشد. یک بازیکن فوتبال اهل ایران که سابقه بازی در تیم های پرسپولیس و استقلال را در کارنامه اش دارد. او در پست مدافع به صورت قرضی برای پرسپولیس بازی می کند. نادری بازیکن خوش آتیه فوتبال ایران که در پست دفاع وسط و مدافع چپ نمایش چشمگیری داشته است. در ادامه سایت ورزشی با بیوگرافی محمد نادری همراه شوید.

 

چکیده ای از بیوگرافی محمد نادری

نام کامل:محمد نادری

ملیت:ایران

باشگاه:پرسپولیس

تاریخ تولد:۵ اکتبر ۱۹۹۶

محل تولد:قزوین

پست:مدافع مرکزي، دفاع چپ

قد:188 سانتیمتر

وزن:76 کیلو گرم

شماره پیراهن در باشگاه: 28

بیوگرافی محمد نادری

زندگینامه محمد نادری:

محمد نادری بازیکن فوتبال ایرانی که در پست مدافع قرضی برای تیم پرسپولیس بازی می کرد و سابقه بازی در تیم های سایپا و مقاومت تهران را در کارنامه اش دارد. ورزش خود را از فوتسال آغاز کرد و سپس وارد فوتبال شد و در پست دفاع وسط و چپ بازی می کند و در 22 سالگی به بلژیک ترانسفر شد و هم اکنون نیز در تراکتوسازی توپ می زند.

 

دوران باشگاهی محمد نادری

تراکتورسازی تبریز

باشگاه تبریزی زمانی که محمد نادری در فصلی که باشگاه تراکتور از گرفتن بازیکن محروم بود، 25 بار به میدان رفت و 2149 دقیقه بازی کرد و در فصل بعد لژیونر شد.

بیوگرافی محمد نادری

کورتریک

ایشان در سال 2018 از تراکتورسازی تبریز جدا و به اروپا رفت. او تیم کورتریک را انتخاب نمود و با قرارداد 4 ساله به این باشگاه پیوست.

 

پرسپولیس

در سال ۲۰۱۸ به لیگ ایران برگشت و برای دو فصل برای باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران به میدان رفت. اما در ادامه به تیم رقیب قرمز پوشان پیوست و به مدت یک فصل هم پیراهن باشگاه استقلال تهران را بر تن کرد.

بیوگرافی محمد نادری

استقلال تهران

وی با قرارداد یک ساله در آبان ماه سال ۱۳۹۹ به تیم استقلال تهران پیوست.[۵]وی توانست در بازی با پیکان در جام حذفی به پاس گل برسد. او در بازی بعدی برابر ماشین‌سازی تبریز، اولین گل خود را با پیراهن استقلال و ادوار لیگ برتر به ثمر رساند. پس از آن او در دو بازی متوالی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الاهلی عربستان و الشرطه عراق گل‌زنی کرد و محبوبیت بیشتری در بین هواداران استقلال پیدا کرد.

 

آلتای اسپور

وی با قرارداد در مرداد ۱۴۰۰ به تیم آلتای اسپور پیوست.

بیوگرافی محمد نادری

تراکتور

در ۱۴ مرداد ۱۴۰۲، نادری با عقد قراردادی سه ساله به تیم تراکتور پیوست.

بیوگرافی محمد نادری

دوران ملی

دعوت به تیم ملی ایران

محمد نادری اولین بار در سال ۱۳۹۸ و توسط ویلموتس به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد. او در همان سال و در برابر تیم ملی عراق به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمد و اولین بازی‌ملی خود را برای تیم ملی ایران انجام داد.

 

خصوصیات اخلاقی و رفتاری در بیوگرافی محمد نادری

تهرانی ام

این بازیکن در تهران بدنیا آمده و اصلیت قزوینی دارد و در یک خانواده فوتبالی پرورش یافته و هم اکنون خواهر و خانواده مادری اش در رشته تربیت بدنی فعالیت می نمایند.

بیوگرافی محمد نادری

از داخل سالن تا تراکتور سازی

این بازیکن فوتبال خود را از داخل سالن آغاز کرد و بعد به نونهالان سایپا پیوست. سپس خدمت سربازی خود را از سال 93 در مقاومت گذراند و در سال 94 به تراکتورسازی تبریز پیوست.

 

از تراکتور تا بلژیک

محمد بعد از یک سال حضور در تیم تراکتور به صورت قرضی در سال 96 به نساجی مازندران رفت و در فصل 97 توانست با قرارداد 2 ساله به تیم کورتریک بلژیک برود.

بیوگرافی محمد نادری

مصدومیت و پرسپولیس

ایشان در هفته دو و سوم لیگ بلژیک به تیم جدید خود اضافه شد و در ادامه با مصدومیتی که پیش آمد نتوانست حتی فرصت بازی بدست آورد. او بعد از نیم فصل حضور در بلژیک در دی ماه 1397 به دنبال درخواست برانکو ایوانکوویچ به ایران آمد و بعد از تست و جلب رضایت باشگاه به صورت قرضی به پرسپولیس پیوست.

 

ازدواج

محمد نادری هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

بیوگرافی محمد نادری

تمام امکانات در پرسپولیس

واقعیت بدین صورت است که وقتی از تراکتور به اروپا رفتم و امکانات و تمریناتی را دیدم که در ایران نبود، اما وقتی به پرسپولیس آمدم دیدم هر آنچه که در اروپا وجود دارد را برانکو به پرسپولیس آورده است.

 

مشاوره با میناوند

من سبک فوتبال رضا شاهرودی و مهرداد میناوند را خیلی دوست دارم. با آقا مهرداد ارتباط خوبی دارم و مدام با ایشان مشورت دارم.

بیوگرافی محمد نادری

حضور در تیم ملی

خیلی امیدوارم این اتفاق بیفتد و به تیم‌ ملی دعوت شوم چون آرزوی هر بازیکنی است ، هدف و تلاشم این است که اگر این اتفاق بیفتد و اگر دعوت بشم لذت آن دو چندان است چون با پیراهن پرسپولیس به تیم ملی دعوت می شوم.

 

صمیمی‌ترین دوستان محمد نادری

محمد‌مهدی قنبری – امیرحسین حسین‌زاده – عارف رستمی

 

بیوگرافی محمد نادری

زندگی ورزشی و اجتماعی محمد نادری

ایشان از دوران کودکی علاقه مند به رشته ورزشی فوتبال بوده و شروع حرفه ای او با تیم های سایپا و مقاومت تهران بوده و سابقه حضور در باشگاه های بزرگی نظیر تراکتورسازی تبریز و نساجی مازندران را در کارنامه ورزشی اش دارد. او در سال 2018 از تراکتور جدا شد و به اروپا رفت. سپس تیم کورتریک را انتخاب نمود و با قرارداد 4 ساله به این باشگاه پیوست.

نادری در سال 2018 به لیگ ایران برگشت و برای دو فصل برای باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران به میدان رفت. اما در ادامه به تیم رقیب قرمز پوشان پیوست و به مدت یک فصل هم پیراهن باشگاه استقلال تهران را بر تن کرد. وی با قرارداد یک ساله در آبان ماه سال 1399 به تیم استقلال تهران پیوست. وی توانست در بازی با پیکان در جام حذفی به پاس گل برسد. او در بازی بعدی برابر ماشین‌سازی تبریز، اولین گل خود را با پیراهن استقلال و ادوار لیگ برتر به ثمر رساند. پس از آن او در دو بازی متوالی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الاهلی عربستان و الشرطه عراق گل‌زنی کرد و محبوبیت بیشتری در بین هواداران استقلال پیدا کرد.

در 14 مرداد 1402، نادری با عقد قراردادی سه ساله به تیم تراکتور پیوست. محمد نادری اولین بار در سال 1398 و توسط ویلموتس به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد. او در همان سال و در برابر تیم ملی عراق به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمد و اولین بازی‌ملی خود را برای تیم ملی ایران انجام داد.

زندگی ورزشی و اجتماعی محمد نادری

افتخارات محمد نادری

قهرماني در لیگ برتر فوتبال ایران ۹۸–۱۳۹۷ با تیم فوتبال پرسپولیس

” در جام حذفی فوتبال ایران ۹۸–۱۳۹۷ با تیم فوتبال پرسپولیس

” در سوپر جام فوتبال ایران ۱۳۹۸ با تیم فوتبال پرسپولیس

حضور در تیم کورتریک بلژیک

بیوگرافی محمد نادری

افتخارات ورزشی محمد نادری

باشگاهی

تراکتور

جام حذفی نایب قهرمان (1): 96–1395

پرسپولیس

لیگ برتر (2): 98–1397، 99–1398

جام حذفی (1): 98–1397

سوپر جام (1): 1398

استقلال

جام حذفی نایب‌قهرمان (1): 1400–1399

بیوگرافی محمد نادری

فردی

بهترین مدافع چپ سال در برنامه نوروز فوتبالی (از طریق نظرسنجی): 1398

بهترین بازیکن هفته شانزدهم لیگ دسته یک ترکیه 23–2022

بیوگرافی محمد نادری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *