بیوگرافی نیکولاس تاگلیافیکو

بیوگرافی نیکولاس تاگلیافیکو : نیکلاس آلخاندرو تاگلیافیکو بازیکن فوتبال حرفه‌ای آرژانتینی است که در حال حاضر به عنوان مدافع چپ برای باشگاه هلندی آژاکس و تیم ملی آرژانتین بازی می‌کند. تالیافیکو متولد 31 آگوست 1992 در بوئنوس آیرس آرژانتین است و خود را به عنوان یکی از بهترین مدافعان چپ اروپا معرفی کرده است و به طور مداوم در سطح بالایی با باشگاه و کشورش بازی کرده است. در این پست وبلاگ، نگاهی دقیق‌تر به بیوگرافی نیکلاس تاگلیافیکو، زندگی اولیه، حرفه، دستاوردها و زندگی شخصی او خواهیم داشت.

اوایل زندگی:

نیکلاس تاگلیافیکو در شهر بوئنوس آیرس، آرژانتین به دنیا آمد و بزرگ شد. او با بازی فوتبال در خیابان با دوستانش بزرگ شد و به سرعت به این ورزش علاقه پیدا کرد. Tagliafico در سن هشت سالگی به یک باشگاه فوتبال محلی به نام Club Atlético Banfield پیوست و سفر خود را به عنوان یک بازیکن حرفه ای فوتبال آغاز کرد.

بیوگرافی نیکولاس تاگلیافیکو
بیوگرافی نیکولاس تاگلیافیکو

حرفه:

تاگلیافیکو در سال 2011 اولین بازی حرفه ای خود را برای بانفیلد انجام داد و شش سال برای این باشگاه بازی کرد. او یکی از اعضای حیاتی تیمی بود که در سال 2014 قهرمان لیگ برتر آرژانتین شد و به عنوان بهترین دفاع چپ مسابقات انتخاب شد. تالیافیکو در ژانویه 2018 با باشگاه هلندی آژاکس قرارداد امضا کرد و از آن زمان تاکنون بازیکنی مهم برای این باشگاه بوده است.

تاگلیافیکو در اولین فصل کامل خود با آژاکس، نقش مهمی در تیمی ایفا کرد که به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا رسید و برخی از تیم های برتر اروپا را در این راه شکست داد. او نقش مهمی در پیروزی به یاد ماندنی آژاکس مقابل رئال مادرید در مرحله یک هشتم نهایی داشت و در بازی برگشت گل حساسی به ثمر رساند. Tagliafico همچنین بخشی از تیم آژاکس بود که در سال 2019-2020 قهرمان Eredivisie شد.

دستاوردها و جوایز:

تاگلیافیکو علاوه بر قهرمانی در لیگ های برتر آرژانتین و اردیویژه به ترتیب با بانفیلد و آژاکس، جوایز متعدد فردی را در طول دوران حرفه ای خود کسب کرده است. او دو بار به عنوان بهترین دفاع چپ لیگ اردیویژه انتخاب شد و همچنین در دو نوبت در تیم منتخب لیگ قرار گرفت. او در سال 2018 به عنوان بهترین بازیکن سال آژاکس انتخاب شد.

و در سال 2019 در فهرست تیم منتخب لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفت.نیکلاس تاگلیافیکو تا به اینجای کار حرفه ای چشمگیر داشت. و عناوین متعددی را با باشگاه و کشورش کسب کرده است. برخی از مهم ترین دستاوردهای او عبارتند از: کسب عنوان اردیویسه با آژاکس در فصل 2018-2019 و رسیدن به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با این باشگاه در همان فصل. علاوه بر این، تاگلیافیکو با بانفیلد در سال 2011 قهرمان کوپا لیبرتادورس شد و به آرژانتین کمک کرد تا در سال 2019 به فینال کوپا آمریکا برسد.

اوایل زندگی:

نیکلاس تاگلیافیکو در محله کنینگ، واقع در استان بوئنوس آیرس، آرژانتین به دنیا آمد و بزرگ شد. او از دوران کودکی علاقه شدیدی به فوتبال نشان داد و شروع به بازی در باشگاه های محلی همسایگی خود کرد. پدر تاگلیافیکو نیز در جوانی یک فوتبالیست آماتور بود و نقش مهمی در شکل گیری علاقه پسرش به این ورزش داشت.

آرژانتین:

دوران حرفه ای نیکلاس تالیافیکو در سال 2011 با پیوستن او به باشگاه بانفیلد آرژانتین آغاز شد. تاگلیافیکو به سرعت خود را به عنوان یکی از بهترین استعدادهای جوان در کشور تثبیت کرد و به بانفیلد کمک کرد تا در اولین فصل حضورش در این باشگاه، قهرمانی Primera B Nacional را به دست آورد. او تا سال 2015 در بانفیلد ماند و بیش از 120 بازی برای این باشگاه انجام داد و 10 گل به ثمر رساند.

در ژانویه 2015، تاگلیافیکو با قراردادی چهار ساله به باشگاه کلوب بروژ بلژیکی نقل مکان کرد. او دو فصل برای این باشگاه بازی کرد و 49 بازی انجام داد و چهار گل به ثمر رساند. در ژانویه 2017، تاگلیافیکو با قراردادی 4 سال و نیم به آژاکس پیوست. در آژاکس، تاگلیافیکو به سرعت خود را به عنوان یک شروع کننده ثابت معرفی کرد و نقش مهمی در کمک به این تیم در کسب عنوان اردیویسه در فصل 2018-2019 داشت.

بیوگرافی نیکولاس تاگلیافیکو
بیوگرافی نیکولاس تاگلیافیکو

زندگی شخصی:

خارج از زمین، نیکلاس تاگلیافیکو زندگی شخصی نسبتاً پایینی دارد. او به‌خاطر فعالیت‌های بشردوستانه‌اش شناخته می‌شود و به طور فعال در پروژه‌های خیریه مختلف در آرژانتین و هلند مشارکت داشته است. Tagliafico با Caro Calvagni ازدواج کرده است و این زوج دارای یک پسر هستند.

نتیجه:

در خاتمه، نیکلاس تاگلیافیکو از آغاز فروتنانه خود در بوئنوس آیرس راه زیادی را پیمود تا به یکی از بهترین مدافعان چپ اروپا تبدیل شود. عملکرد چشمگیر او برای آژاکس و تیم ملی آرژانتین تمجیدها و جوایز متعددی را برای او به ارمغان آورده است. همانطور که او به عنوان یک فوتبالیست به رشد و توسعه ادامه می دهد، دیدن آینده برای نیکلاس تاگلیافیکو هیجان انگیز خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *