بیوگرافی فیلیپ کوستیچ

بیوگرافی فیلیپ کوستیچ : فیلیپ کوستیچ: از صربستان تا دنیای فوتبال . فیلیپ کوستیچ متولد 1 نوامبر 1992 یک فوتبالیست صربستانی است. که در حال حاضر به عنوان وینگر برای آینتراخت فرانکفورت در بوندسلیگا آلمان بازی می کند. اگرچه او به دلیل سرعت و توانایی فنی اش در توپ معروف است، سفر کوستیچ به قله فوتبال اروپا همیشه آسان نبود.

اوایل زندگی و شغل

کوستیچ در کراگویواچ، شهری واقع در مرکز صربستان به دنیا آمد و فوتبال را از سنین پایین شروع کرد. او کار خود را در Radnicki Kragujevac آغاز کرد، یک باشگاه محلی که در آن به سرعت نامی برای خود دست و پا کرد.

در تابستان 2012، کوستیچ قراردادی پنج ساله با اف سی گرونینگن، یک باشگاه اردیویژه هلند امضا کرد. او اولین بازی خود را در Eredivisie در 12 اوت 2012 در بازی مقابل فاینورد انجام داد. کوستیچ در دوران حضورش در گرونینگن به سرعت خود را به عنوان یکی از هیجان انگیزترین استعدادهای جوان فوتبال هلند معرفی کرد.

کوستیچ در 93 بازی خود برای گرونینگن 20 گل به ثمر رساند و 33 پاس گل داد. عملکرد او چشم بسیاری از باشگاه های مطرح اروپایی را به خود جلب کرد و در تابستان 2015 با اشتوتگارت، یک باشگاه آلمانی که به تازگی از بوندس لیگا سقوط کرده بود، قرارداد امضا کرد.

بیوگرافی فیلیپ کوستیچ
بیوگرافی فیلیپ کوستیچ

سفر بوندسلیگا آلمان

در اشتوتگارت، کوستیچ نقش مهمی در بازگشت فوری تیم به بوندس لیگا داشت. او در فصل 2015-2016 4 گل به ثمر رساند و 7 پاس گل داد و باعث شد در تیم منتخب فصل حضور داشته باشد.

در سال 2016، کوستیچ با هامبورگر اس وی قرارداد امضا کرد، باشگاهی که در آن زمان با مشکل مواجه بود. با این حال، او در اولین فصل حضور خود با زدن 5 گل و ارائه 7 پاس گل، ثابت کرد که یک بازیکن کلیدی در مبارزه با سقوط تیم است.

فصل 18-2017 فصل سختی برای کوستیچ بود، زیرا HSV به لیگ 2. بوندسلیگا سقوط کرد. علیرغم این شکست، کوستیچ به تاثیرگذاری ادامه داد و به عنوان بهترین بازیکن فصل باشگاه انتخاب شد.

در تابستان 2018، کوستیچ با آینتراخت فرانکفورت قرارداد امضا کرد، جایی که از آن زمان به عنوان یکی از بازیکنان کلیدی این تیم شناخته شد. کوستیچ در اولین فصل حضورش در فرانکفورت 5 گل زد و 10 پاس گل داد و به این تیم کمک کرد تا به نیمه نهایی لیگ اروپا برسد.

در فصل 2019-2019، کوستیچ به تاثیرگذاری ادامه داد و در 25 بازی بوندسلیگا، 4 گل به ثمر رساند و 11 پاس گل داد. عملکرد او به فرانکفورت کمک کرد تا در رده نهم قرار گیرد و تنها پنج امتیاز با راهیابی به لیگ اروپا فاصله داشت.

بیوگرافی فیلیپ کوستیچ
بیوگرافی فیلیپ کوستیچ

شغل بین المللی

کوستیچ اولین بازی خود را برای تیم ملی صربستان در 31 می 2013 در یک بازی دوستانه مقابل فرانسه انجام داد. از آن زمان، او بیش از 30 بازی برای کشورش انجام داده است.

کوستیچ نقش مهمی در راهیابی صربستان به جام جهانی 2018 داشت و دو گل در مسابقات مقدماتی به ثمر رساند. با این حال صربستان نتوانست از مرحله گروهی مسابقات عبور کند.

نتیجه

در خاتمه، سفر فیلیپ کوستیچ به قله فوتبال اروپا، سفری سخت و قاطع بوده است. کوستیچ از روزهای اولیه حضورش در صربستان تا موفقیتش در اردیویسه هلند و بوندسلیگا آلمان، همواره خود را به عنوان یکی از هیجان انگیزترین وینگرهای جوان فوتبال اروپا ثابت کرده است.

با نزدیک شدن به مسابقات قهرمانی اروپا، صربستان به دنبال الهام گرفتن از کوستیچ خواهد بود، زیرا آنها قصد دارند در این مسابقات نمایشی قدرتمند داشته باشند. در مورد کوستیچ، او امیدوار است که به عملکرد چشمگیر خود برای اینتراخت فرانکفورت ادامه دهد، زیرا این باشگاه به دنبال راهیابی به رقابت های اروپایی در فصل آینده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *