بیوگرافی واوت وخهورست

بیوگرافی واوت وخهورست :Wout Weghorst – مهاجم هلندی که بوندسلیگا را با طوفان می برد.Wout Weghorst یک فوتبالیست حرفه ای هلندی است که در حال حاضر به عنوان مهاجم برای VfL Wolfsburg در بوندسلیگا آلمان بازی می کند. Weghorst با 6/6 اینچ ایستاده و با هیکلی حیرت‌انگیز، به خاطر قدرت هوایی، فیزیک بدنی و توانایی گل‌زنی‌اش معروف است. این پست وبلاگ بیوگرافی دقیقی از Wout Weghorst را ارائه می دهد که زندگی اولیه، حرفه و دستاوردهای او را پوشش می دهد.

اوایل زندگی و شروع کار

Wout Weghorst در 7 آگوست 1992 در بورن هلند به دنیا آمد. او فوتبال را در سنین جوانی شروع کرد و سال های اولیه خود را در چندین باشگاه محلی از جمله NEO Borne و SVZW Wierden گذراند. استعداد Weghorst به سرعت آشکار شد و او در نهایت به آکادمی جوانان FC Emmen، یک باشگاه فوتبال حرفه‌ای در هلند پیوست.

بیوگرافی واوت وخهورست
بیوگرافی واوت وخهورست

در هلند به شهرت برسید

Weghorst اولین بازی حرفه ای خود را برای FC Emmen در سال 2012 انجام داد و در فصل بعد به یک بازیکن ثابت تبدیل شد. او به سرعت خود را به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تیم معرفی کرد و در 27 بازی لیگ 12 گل به ثمر رساند. عملکرد چشمگیر وگهورست توجه چندین باشگاه هلندی را به خود جلب کرد و او در نهایت در سال 2014 با هراکلس آلملو قرارداد امضا کرد.

موفقیت در Eredivisie

وگهورست همچنان در Eredivisie، لیگ برتر فوتبال هلند به تاثیرگذاری ادامه داد. در اولین فصل حضورش برای هراکلس، 13 گل در 34 بازی در لیگ به ثمر رساند و فرم خوبش باعث شد در سال 2016 به آلکمار پیوست. به عنوان سومین گلزن برتر لیگ به پایان رسید.

حرکت به ولفسبورگ

در سال 2018، Weghorst توسط VfL Wolfsburg امضا شد، انتقالی که ثابت شد نقطه عطفی در حرفه او بود. این مرد هلندی در اولین فصل خود به میدان رفت و در 36 بازی در تمامی رقابت ها 17 گل به ثمر رساند و 6 پاس گل داد.

در فصل 2019-2019، وگهورست به فرم چشمگیر خود ادامه داد و با 16 گل در 32 بازی لیگ به عنوان بهترین گلزن ولفسبورگ به پایان رسید. او همچنین جایزه بهترین بازیکن ماه بوندسلیگا را در دسامبر 2019 به دست آورد و اولین بازیکن هلندی شد که این جایزه را دریافت کرد.

بیوگرافی واوت وخهورست
بیوگرافی واوت وخهورست

حرکت به ولفسبورگ

در تابستان 2018، وگهورست با مبلغ 10 میلیون یورو به باشگاه آلمانی VfL ولفسبورگ منتقل شد. او در اولین بازی خود در پیروزی 2-1 مقابل شالکه 04 تأثیر فوری گذاشت. قدرت بدنی و قدرت هوایی وگهورست به سرعت او را به محبوبیت هواداران در فولکس واگن آرنا تبدیل کرد و او اولین فصل خود را با 17 گل در تمام رقابت ها به پایان رساند.

شغل بین المللی

عملکرد وهورست در بوندسلیگا باعث شد تا او در سال 2018 به تیم ملی هلند دعوت شود. او اولین بازی خود را در یک بازی دوستانه مقابل پرو انجام داد و از آن زمان تاکنون در 10 بازی برای اورانژ سه گل به ثمر رساند. قدرت و فیزیک بدنی وهورست او را به یک دارایی ارزشمند برای تیم هلندی تبدیل کرده است و او امیدوار است که در بازی های آینده آنها نقشی کلیدی داشته باشد.

نتیجه

ووت وهورست از روزهای ابتدایی فوتبالش در هلند، راه درازی را پیموده است. هیکل تحسین برانگیز و توانایی گلزنی او، او را به یکی از مخوف ترین مهاجمان بوندسلیگا تبدیل کرد. و عملکرد او باعث شده تا در تیم ملی هلند جای بگیرد. همانطور که او به توسعه بازی خود ادامه می دهد، شکی نیست که وگهورست حتی بیشتر به یک نیروی قابل حساب در دنیای فوتبال تبدیل خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *