بهترین ترکیب در فیفا 2023

بازی فوتبال فیفا 23 جزو جذاب ترین و پرطرفدارترین گیم های ویدیویی کامپیوتری می باشد. بالاخره FiFA 23 انتشار یافت و افراد زیادی این پلتفرم را خریداری کردند. معمولا برای پیروز شدن در بازی ها و مسابقات این گیم ورزشی ترکیب تیم ، تاکتیک های شما در دفاع مستحکم و ضد حملات سریع و برنامه ریزی ها دقیق تاثیر زیادی دارد. در ادامه سایت ورزشی با  بهترین ترکیب در فیفا 2023 آشنا شوید.

 

معرفی بازی فیفا 23:

اگر شما بخواهید یک بازی فوق العاده با صحنه های واقعی و گرافیک جذاب تجربه نمایید می توانید از فیفا 23 بهره مند شوید. برای پیروزی در مسابقات آن باید از یک ترکیب خوب استفاده کنید تا بتوانید باز یهای تان را با پیروزی به اتمام برسانید. گاهی اوقات پیدا نمودن بهترین ترکیب برای بازی های فیفا کار سخت و نیاز به آزمون خطای زیادی دارد. مهم است که از چه فوتبالیست ها و بازیکنانی در ترکیب تان استافده می کنید، در برخی موارد سیستم بازی عالی را با دستورالعمل های صحیح اگر انتخاب نمایید، می توانید برنده باشید. در این مطلب نگاهی کارشناسانه به برترین و حرفه ای ترین ترکیب های بازی فیفا 23 انداخته ایم که با ما همراه باشید.

بهترین ترکیب در فیفا 2023

بهترین ترکیب در فیفا 2023

بهترین ترکیب بازیکنان و تیم در بازی فیفا 2023 به صورت زیر می باشد:

  • ۴-۴-۲ کلاسیک
  • ۴-۱-۲-۱-۲ نوع دو
  • ۴-۲-۳-۱
  • ۴-۳-۳
  • ۵-۱-۲-۲
  • ۴-۵-۱
  • ۵-۲-۲-۱
  • ۴-۳-۳
  • ۴-۲-۲-۲

ترکیب 2-4-4 کلاسیک:

یک سیستم که بابت هر یک هافبک هجومی ، یک مهاجم در اختیار دارید. سیستم فوق العاده هجومی که می توانید آن را در متعادل ترین نوع ترکیب فیفا 23 معرفی نماییم. ترکیب پریسیمگ عالی که در مقابل حریفان به نمایش بگذارید. وقتی بازیکنان جدید عقب تر هستند از سیستم 2-4-4 استفاده کرده و وقتی در دفاع برتری دارید می توانید از 1-3-2-4 بهره ببرید.

بهترین ترکیب در فیفا 2023

۴-۱-۲-۱-۲ نوع دو:

اگر شما گزینه های بهتری برای خط میانی تان دارید، این ترکیب جزو بهترین ها است. برای استفاده زیاد از این مدل ترکیب می توانید از پاس کاری های کوتاه استفاده نمایید. سیستم شبیه 2-4-4 می باشد. البته با ای تفاوت که بازیکنان کناری ندارید و یک بازیکن بین خط دفاع و هافبک و یکی نیز بین خط هافبک و حمله دارید. سیستم کاملا هجومی که حملات بیشتر از طریق مرکز زمین انجام می گردد و از کناره ها نیز بازیکنان اضافه می شوند. شما می توانید فوتبالیست هایی از کنار بیافزاید تا خط حمله اضافه شوید و همچنین باید دفاع کناری تان مستحکمتر باشد.

بهترین ترکیب در فیفا 2023

۴-۲-۳-۱:

یکی از سیستم های پراستفاده بازی فیفا می باشد. معمولا افراد حرفه ای از این سیستم بهره می برند. سیستم در حالت حمله و دفاع ثبات دارند. با استفاده از بازیکنان باید 3 هافبک تهاجمی داشته باشید. اگرچه مدافعان کناری تان باز ایستاده باشند تا آرایش آنها شبیه 1-4-1-4 قرار بگیرد. از لحاظ دفاعی سیستم کاملا جمع و جور است و فقط دو هافبک دارید. با توجه به دستورالعمل های اضافه تان می توانید به بازیکنان بدهید و انعطاف پذیری تان را از دست نخواهید داد.

 

۴-۳-۳:

این یک سیستم فراگیر می باشد و البته می تواند مهاجم شما را منزوی تر نماید. اگر می خواهید کنترل بازی و زمین مسابقه را بدست بگیرید از این ترکیب استفاده نمایید. ترکیبی کاملا ایده آل و متعادل می باشد. یک هافبک دفاعی به شما کمک می کند با وینگرهای تان به جلو رفته و دفاع را پوشش دهید. می توانید پاس های دوبل انجام داده و دستوراتی را برای درگیر نمودن بازیکنان در بالاترین سطح زمین انجام دهید.

بهترین ترکیب در فیفا 2023

۵-۱-۲-۲:

یک سیستم ترکیبی جدید برای بازی فیفا 23 است. قبل از این فیفا در نسخه های 5 کاملا دفاعی حضور هافبک دفاعی را پیشنهاد نمی کرد. اما در حال حاضر اینگونه نیست. با استفاده از این سیستم می توانید از جناحین حمله نمایید. می توانید از مرکز به تنهایی کار کنید. هرگز نگران اتفاقاتی که برای دفاع شما می افتد نباشید ، در حالی که هافبک دفاعی ندارید.

۴-۵-۱:

اگر به دنبال این هستید که در هر فرصتی که بدست می آورید بازیکنان رو به جلو جمع شوند. این سیستم برای شما مناسب می باشد. نوع حمله با این ترکیب با دو هافبک میانی ، یک هافبک راست، یک هافبک چپ و یک هافبک هجومی دارید. شما می توانید هافبک هجومی در وسط قرار دهید. در این ترکیب توصیه می شود از هافبک دفاعی تان بخواهید در زمان حمله عقب بمانید. دلیل آن نیز این است که هافبک های راست و چپ ممکن است انرژی تان را از دست دهید، پس باید از عمق دفاع کنید.

بهترین ترکیب در فیفا 2023

۵-۲-۲-۱

این یکی از بهترین ترکیب ها برای کسانی که بر روی تاکتیک های مبتنی بر ضد حملات تمرکز دارند. راز این ترکیب فضای مناسب آن است که در اختیار وینگرها قرار می گیرد. فیفا 23 یک نبرد فرسایشی تمام عیار در میدان است و در چنین حالتی می توانید توپ را هرچه بیشتر در اختیار وینگرها بگذارید. مدافعان کناری در این ترکیب موقعیت مناسبی برای خراب نمودن حملات حریف و شروع ضد حملات دارند. این ترکیب، مصداق کامل و بارز دستورالعملی موسوم به Pressure on Heavy Touch است که مهاجمان حریف را شدیدا پرس می‌کند و قادر است هر بازی سنگینی را تا دقیقه ۹۰ کنترل نماید. اگر می‌خواهید کمی بیشتر محافظه‌کار باشید، مدافعان را در وضعیت Stay Back While Attacking قرار دهید تا فقط زمانی که در حال حمله هستید، پیشروی کنند.

بهترین ترکیب در فیفا 2023

ترکیب 2-2-2-4

این ترکیب مناسب طرفداران سیستم های تدافعی است. اگر قصد دارید کوچکترین روزنه ها را برای حریف ببندید، این ترکیب حملات دشمن را ویران می کند. با لایه های تدافعی کارآمد و دو هافبک دفاعی که در اختیار شما قرار می گیرد، هر نوع پاس در عمق از جانب حریف را بلوکه می کند و شانس هر حمله را به صفر می رساند. شما فقط به حفظ کارآمدی بر روی هافبک تدافعی تان نیاز دارید و بازیکنان دوندگی و جنگندگی بالایی دارند.

بهترین ترکیب در فیفا 2023

جمع بندی پایانی:

بسیاری از علاقه مندان و بازیکنان گیم فیفا 23 فقط از یک ترکیب استفاده می کنند. داشتن یک چیدمان در کارنامه بازی های شما یک اشتباه بسیار بزرگ محسوب می شود. فقط با تست چند ترکیب می توانید مناسب ترین فرم ها را برای تیمتان انتخاب نمایید. تغییرات منظم ترکیب می تواند اثرات مثبت روی متای شما در هر بازی داشته باشد.

بهترین ترکیب در فیفا 2023

اگر در یک بحران قرار دارید، یک ترکیب جدید می تواند انگیزه تازه به شما دهد و روحیه گلزنی را بهبود ببخشد. در طول بازی انتخاب تغییر عاقلانه در ترکیب باعث می شود حریف تان را غافلگیر کنید و به بازی پیچ و تاپ دهید. بنابراین برای تست ترکیب های مختلف زمان بگذارید تا مشخص شود. به نظر شما چه ترکیبی برای چیدمان تیم تان مناسب است؟ در ادامه نظرتان در خصوص ترکیب‌ های فیفا ۲۳ چیست؟ بهترین ترکیب آن را کدام می‌دانید؟ لطفا نظرات خود را با ما و کاربران ویجیاتو به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *