درگیری بیرانوند و نکونام

علیرضا بیرانوند دروازه بان مطرح تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به اظهارات بازیکنان استقلال علیه سرخ پوشان تهران واکنش نشان داده است. در ادامه سایت ورزشی با درگیری بیرانوند و نکونام – ماجرا و علت چیست؟ همراه شوید.

 

درگیری بیرانوند و نکونام

به گزارش سایت ورزشی، علیرضا بیرانوند بعد از توقف 2-2 در برابر صنعت نفت آبادان از بازی های هفته نهم لیگ برتر فوتبال ایران گفت: از این باخت ناراحت هستیم. قطعا نداشتن تمرکز علت اصلی این بازی مساوی شد. درس بزرگی به ما می دهد. که یک تیم برای قهرمانی باید تا لحظات آخر تمرکز خود را حفظ نماید. اصلا به این بازی خوش بین نبودم و حتی تیم صنعت نفت با توجه به ده نفره بودن بر روی ضد حملات اذیتمان کرد. علی بیرو درباره گل دوم پرسپولیس گفت: خدا را شکر می کنم که حداقل کمک داور پرچم زد و گل را قبول کرد. براساس مشاهدات توپ رد شد. دم کمک داور مسابقه گرم که گل را گرفت. واقعا الان تحت فشار هستیم و همه تیم ها به ما اعتراض می کنند.

درگیری بیرانوند و نکونام

او در ادامه بیان داشت: بی احترامی ها زیاد شده و بازیکنان توهین می کنند. من راجب افرادی که زیاد بر علیه بازیکنان پرسپولیس صحبت می کنند، بگویم. اگر بازیکنان این تیم نبودند، هیچ کس با شما قرارداد میلیاردی نمی بست. ما قوی هستیم توانستیم قهرمان شویم. و هر باشگاهی به بازیکنی که 2 میلیارد ارزش دارد، 30 میلیارد پول می دهد. قطعا همه این موارد به دلیل بازیکنان پرسپولیس است. چرا باشگاه های دیگر می خواهند جلوی تیم ما را بگیرند. امرز دیدم که چند تا بازیکن بر علیه ما صحبت انجام دادند.

 

سخنان دروازه بان پرسپولیس در واکنش به جواد نکونام

دروازه بان تیم پرسپولیس در ادامه نسبت به اظهارات جواد نکونام در پاسخ به صحبت های هفته قبل یحیی گل محمدی که گفته شد در حدی نیست که راجب او صحبت کند. ادامه داد: من نمی توانم وارد صحبت آقای نکونام شوم. هر دو شخص جزو مربیان خوب کشورمان هستند. آقا یحیی هم سال های سال ملی پوش بوده و باید به او احترام بگذاریم. باید به سن و تجربیات او نیز توجه نماییم. چه در دوران بازیکن حرفه ای و چه مربی واقعا حریفی ندارد.

درگیری بیرانوند و نکونام

اگر قرارداد 30 میلیاردی بستی و 2 میلیارد از آن کم کردی، فکر نکن قراردادت را کم کردی. به هر حال شما اول فصل به دلیل پول های پارسال خودتان اعتصاب کرده اید. و زمانی که پول خود را گرفته باشید، حاضر به کم کردن قرارداد خود شده اید. تا جایی که اطلاع دارم این اتفاق ها افتاده است. و از کجا مشخص که این 2 میلیارد را از جای دیگر به آنها نداده باشند؟

علیرضا بیرانوند گفت: تیم پرسپولیس یک باشگاهی است که در 7 سال اخیر شش قهرمانی داشته و دو فینال آسیا رفته است. تمام بازیکنان به خودشان اجازه صحبت راجع به تیم را ندهند. درباره قرارداد 160 میلیونی بازیکن استقلال نیز گفت: این یک اتفاق خنده‌دار است. من از فدراسیون فوتبال تقاضایی دارم. قانون جدیدی که  صحبت بر علیه یکدیگر را زیاد کرده است. و نشسته‌اند و به ریش ما می‌خندند. همه تیم‌ها دوست دارند پرسپولیس را جا بگذارند. تنها کاری که آن‌ها می‌توانند بکنند این است که تمرکز ما را به هم بریزند وگرنه کاری نمی‌توانند بکنند.

mohamadnd
4 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *