استوری مشترک بازیکنان استقلال برای نکونام

در روزهای اخیر درگیری و جنجال های لفظی بین سرمربیان سرخابی بالا گرفت. بازیکنان تیم استقلال تهران با انتشار استوری به حمایت از جواد نکونام برآمدند. حاشیه های دو تیم تمام نشده و به بحث های داغ کشیده شد. در ادامه سایت ورزشی با استوری مشترک بازیکنان استقلال برای نکونام همراه شوید.

استوری مشترک بازیکنان استقلال برای نکونام

استوری مشترک بازیکنان استقلال برای نکونام

به گزارش سایت ورزشی، در هفته های اخیر جنجال و بحث های فراوانی بین مسئولین و عوامل دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به وجود آمد. که واکنش های زیادی را به دنبال داشت. از وقتی قرارداد بازیکنان استقلال کاهش یافت و ثبت قرارداد گوستاوو بلانکو نیز باعث شد تا برخی مدیران و بازیکنان تیم قرمزها معترض شوند. کسر مبلغ قراردادها غیر ممکن و نشدنی قلمداد شد. ادعاهایی درباره استوری های مختلف و سخنان بعد از بازی توسط پرسپولیس مطرح شده که توسط آبی ها پاسخ داده شد. این موضوع حتی به نشست های خبری سرمربیان دو تیم کشیده شد. بعد از اینکه نکونام از عبارت اشک تمساح به یحیی تیکه انداخت و گل محمدی نیز قبل از بازی با صنعت نفت به این موضوع پاسخ داد.

درگیری بیرانوند و نکونام – ماجرا و علت چیست؟

استوری مشترک بازیکنان استقلال برای نکونام

این اتفاق با واکنش جواد نکونام در نشست خبری بعد از دیدار شمس آذر همراه شد. یحیی گل محمدی نیز بعد از بازی با صنعت نفت آبادان به آنها پاسخ داد و گفت قصد دارد بحث ها را همین جا تمام کند. برخی از بازیکنان تیم پرسپولیس روز قبل در یک استوری از سرمربیان پرافتخار لیگ در صفحات شخصی خود حمایت کردند و عکس گل محمدی را استوری نمودند تا در سمت مقابل استقلالی ها نیز چنین کاری را تکرار نماید. بازیکنان استقلال با انتشار تصویری از نکونام و به کار بردن عبارت “افتخار، اعتبار 💙” اینگونه حمایت خود را از سرمربی تیمشان نشان دادند. بعد از حمایت بازیکنان قرمزها از گل محمدی، استقلالی ها مشترکا از سرمربی تیم خود به حمایت پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *