بیرانوند: فوروارد دو میلیون دلاری می‌آوریم!

علیرضا بیرانوند در واکنش به صحبت های قنبرزاده اعتقاد دارد که پرسپولیس نباید در نیم فصل دوم به سقف قرارداد توجهی نماید. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. بیرانوند: فوروارد دو میلیون دلاری می‌آوریم!

 

بیرانوند: فوروارد دو میلیون دلاری می‌آوریم!

به گزارش سایت ورزشی ، جنجال های بازگشت امتیازات تیم های پرسپولیس و سپاهان و اتفاقاتی که پیرامون قوانین عجیب و غریب نقل و انتقالات این فصل ایجاد شد و همچنان ادامه دارد. علیرضا بیرانوند در تابستان امسل یکی از پرسروصداترین بازیکنانی بود که راجع به قرارداد و رقم مالی آنها صحبت کرد. حتی نسبت به سخنان قنبرزاده مبنی بر آزمایشی بودن این قانون نیز واکنش نشان داده است. در ادامه مصاحبه ما را با ایشان می خوانید.

بیرانوند: فوروارد دو میلیون دلاری می‌آوریم!

در شرایطی که گلری ۱۰۰ میلیارد می‌گیرد، به عنوان گلر تیم ملی تو ۱۵ میلیارد می‌گیری؟

بیرانوند: به خدا قسم من 15 میلیارد و 900 هزار تومان می گیرم. به والله قسم. واقعا نمی دانم چرا شاید لیاقت من است. البته افتخار می کنم به تیم و بازیکنان که با قرارداد پایینشان بازی می کنند و سرمربی نیز رویش نمی شود که بگوید قراردادهایی که کم شده را اضافه نمایید. چون ما جایی نداشتیم که کم کنیم. تیم های دیگر آنقدر قراردادهایشان پایین است که قرارداد کم کردند و حالا دوباره می خواهند زیاد کنند.

او در کنایه به دیگر تیم‌ها گفت:

بنده شنیدم که برخی بازیکنان می خواهند قرارداشان را برگردانند. نوش جانشان و واقعا حقشان است. واقعا هم اگر این قانون آقای قنبرزاده آزمایش بوده، باید آقای درویش هم نیم فصل دوم آزمایش کار کند. یعنی آزمایش بهترین بازیکنان فوروارد را بیاورد و آنهم بالای 2 میلیون؛ اگر این کار را نکند دیگر بی‌احترامی به هوادار پرسپولیس است. من به آقای درویش هم گفتم ما که پولی نگرفتیم اما شما نیم فصل دوم مثل آقای قنبرزاده آزمایشی بازیکن بگیرید. به هیچی فکر نکن و برو جلو تا ببینیم چی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *