خداحافظی دروازه‌بانی که کاسیاس را نیمکت‌نشین کرد!

یکی از معروف ترین دروازه بان های سابق رئال مادرید، دیگو لوپز می باشد. او توانسته بود ایکر کاسیساس را نیمکت نشین نماید. حالا این دروازه بان مطرح خداحافظی خود را به طور رسمی اعلام نمود. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید. خداحافظی دروازه‌بانی که کاسیاس را نیمکت‌نشین کرد!

 

خداحافظی دروازه‌بانی که کاسیاس را نیمکت‌نشین کرد!

به گزارش سایت ورزشی، دیگو لوپز، دروازه بان مطرح اسپانیایی بعد از اینکه به سن 42 سالگی رسید از فوتبال خداحافظی کرد. اوپز از تابستان قبل با تیم رایو وایه کانو جدا شد و با تیم دیگری قرارداد امضاء نکرد و به عنوان بازیکن آزاد فعالیت نمود. لوپز درباره خداحافظی خودش به روزنامه مارکا گفت: “من کمی در رایو بازی کردم و از وقتی جدا شدم، کارهای دیگری انجام دادم که پس از سال‌ها به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای واقعا دوست داشتم انجام دهم و کنار خانواده‌ام باشم.” در طول 18 سال، لوپیز در باشگاه های بزرگ بازی کرد و در رئال مادرید، ویارئال، سویا، میلان، اسپانیول، رایو وایه کانو فعالیت داشت.

لیست بازیکنان قدیمی بارسلونا

خداحافظی دروازه‌بانی که کاسیاس را نیمکت‌نشین کرد!

لوپز قبلا می خواست با ریسینگ فرول اسپانیایی قرارداد امضاء کند، اما مذاکرات به نتیجه نرسید و در نهایت انتقالی صورت نگرفت. مارکا برحسب گزارش ها گفت که لوپز قصد دارد روی مربیگری تمرکز کند و احتمالا در باشگاه اسپانیول فعالیت خود را ادامه میدهد. لوپز وقتی هرت زیادی کسب کرد که ژوزه مورینیو مربی وقت رئال تصمیم گرفت او را به ایکر کاسیساس ترجیح دهد.  این گلر در آکادمی رئال پرورش یافت و از سویا به این باشگاه بازگشت. 11 سال در بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا مقابل والنسیا کاسیاس با آلوارو آربلوا برخورد نمود. او به دلیل شکسته شدن دست چپش برای 2 ماه از میادین دور ماند.

رئال مادرید حالا از این فرصت استفاده نمود و در پنجره نقل و انتقالات زمستانی لوپز را جذب نمود. لوپز با درخشش در ترکیب اصلی به دروازه بان مورد علاقه خوزه مورینیو تبدیل شد. حتی بعد از بازگشت کاسیساس به شرایط فوق العاده همچنان از سوی این مربی پرتغالی به عنوان دروازه بان اصلی تیم انتخاب شد.

mohamadnd
30 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *