مقایسه‌ی امباپه و مسی از نظر کاپلوی افسانه‌ای

در پرسشی درباره‌ی مقایسه‌ی امباپه و مسی، کاپلو می‌گوید که روزهای اسطوره‌ی آرژانتین به سر آمده است.

نظر کاپلو درباره‌ی مقایسه‌ی امباپه و مسی

به طور تصادفی، نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا که در آن یک تیم اسپانیایی در آن حضور ندارد، دو سفیر سابق رئال مادرید در ساعات منتهی به مراسم جوایز Laureus حضور داشتند.

لوئیس فیگو و فابیو کاپلو ، هر دو از اعضای آکادمی Laureus و با دو باشگاه میلان، در آنجا حضور داشتند. این در حالی است که هر دو قبلا پیراهن رئال مادرید را پوشیده بودند.

از کاپلو که مربی لیونل مسی در یک بازی خیریه بوده است. از او سوال شد که بهترین بازیکن بین مسی و امباپه چه کسی است و او به صراحت پاسخ داد.

کاپلو در مراسم جوایز Laureus توضیح داد: “مسی کاری را که در طول دوران حرفه‌ای‌اش و در طول سال‌های متمادی انجام داده است، از کسی ساخته نیست.  او فوق‌العاده است. مسی برای سالیان زیادی بهترین بوده است.”

اما به نظر من در حال حاضر امباپه بهتر است. او قوی است، سریع است و گل می زند. حتی اگر او جادوی مسی را نداشته باشد.

ایتالیا باید به داشتن دو تیم در نیمه نهایی لیگ قهرمانان افتخار کند. گفتگو سپس به دربی آتی میلان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا رسید.

نظر دو بازیکن سابق درباره‌ی دربی اروپایی میلان

کاپلو در تیم آث میلان بود و یکی از بهترین مربیان تاریخ بود. در حالی که فیگو دوران حرفه‌ای خود را در اینتر به پایان رساند.

تضمینی وجود دارد که برای اولین بار از سال 2017 فوتبال ایتالیا در فینال لیگ قهرمانان یک نماینده داشته باشد. فیگو معتقد است که این مایه‌ی افتخار فوتبال ایتالیا است.

فیگو افزود : ایتالیا باید به داشتن دو تیم در نیمه نهایی، علاوه بر قهرمانی ناپولی، افتخار کند .

آنها دو تیم بزرگ هستند. من دوست دارم اینتر برنده شود زیرا باشگاهی است که به من خوشحالی زیادی هدیه داده است.

کاپلو محتاط‌تر بود و به مزایای گسترده‌تری که موفقیت میلان در سری آ می توانست داشته باشد نگاه می کرد.

او گفت: “مهمترین چیز این است که کالچو برگشته است. آن هم بعد از مدت ها که آنها را در دورهای پایانی مسابقات ندیده بودم.” من انتظار دارم میلان قهرمان شود

هر دو روی صعود منچسترسیتی توافق داشتند

علیرغم ارتباط با رئال مادرید، هر دو نفر در مورد ارزیابی خود مبنی بر صعود منچسترسیتی به فینال لیگ قهرمانان اروپا توافق داشتند.

فیگو گفت: “آنها یکی از بهترین تیم های جهان هستند.”

“آنها تجربه کافی دارند که بدانند چه باید بکنند و مانند سال گذشته شکست نخورند. رئال مادرید به دلیل سنگینی تاریخ بهترین تیم تاریخ این رقابت‌ها است و گاهی اوقات تاریخ در لحظات خاصی به شما کمک می کند.”

سیتی مورد علاقه است، اما مادرید تا آخرین ثانیه مسابقات زنده خواهد ماند. سرمربی سابق رئال مادرید به نوبه خود به صورت کمی صحبت کرد.

کاپلو در پایان گفت: “سیتی بهترین در جهان است. آنها 24 بازیکن فوق العاده دارند؛ مادرید 14 یا 15 بازیکن بزرگ دارد. اما آنها همچنین آنچلوتی را دارند که مسابقات را بسیار خوب تحلیل می کند و می‌داند چگونه برنده شود. “

آنچلوتی نیز موضوع بحث در میان هیئت بود. با توجه به تداوم او به صورت شفاهی توسط خود مربی و همچنین فلورنتینو پرز ، کاپلو همچنان معتقد است که در این مورد تردید وجود دارد.

مطمئناً به نتایج مقابل سیتی بستگی دارد. در رئال مادرید وقتی نتیجه ای حاصل نمی شود، مربیان سقوط می کنند. برزیل؟ مربی بین المللی بودن کاملاً متفاوت است. من این را از تجربه خود با دو تیم [انگلیس و روسیه] می گویم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *