مدیرعامل سپاهان: مورایس می‌خواهد از ایران برود!

منوچهر نیکفر مدیر عامل سپاهان در گفتگو با خبرگزاری ها اذعان داشت که احتمال جدایی سرمربی پرتغالی تیم وجود دارد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. مدیرعامل سپاهان: مورایس می‌خواهد از ایران برود!

 

مدیرعامل سپاهان: مورایس می‌خواهد از ایران برود!

به گزارش سایت ورزشی، بعد از اتفاقات بحث برانگیز و جنجالی مسابقه شمس آذر قزوین با سپاهان که 4 اخراجی را برای اصفهانی ها از جمله مورایس در پی داشت. این مسابقه با نتیجه 1-0 با شکست سپاهان به پایان رسید. مورایش سرمبی تیم در پایان مسابقه نزد مدیر عامل رفت و از او خواست اجازه جدایی اش را صادر نماید. ایشان درباره احتمال ترک کشور توسط سرمربی پرتغالی بیان داشت: «آقای مورایس بعد از بازی پیش من آمد. و گفت بعد از دادن 4 امتیاز که ما با شایستگی آن را در زمین مسابقه گرفته بودیم. در دو مسابقه اخیر داوری‌های جهت‌دار 6 امتیاز از تیم ما گرفتند.».

مدیرعامل سپاهان: مورایس می‌خواهد از ایران برود!

منوچهر نیکفر از مدیران ارشد شرکت فولاد مبارکه است. او سالها در بخش های مدیریتی صنعت فولاد تجربیات فراوانی کسب نموده است. در ادامه گفت: «من فکر نمی‌کردم شرایط در لیگ ایران این‌چنین ناعادلانه پیش برود! کاری که من بلدم بازی‌های داخل زمین است. و بازی‌های پشت پرده و خارج از زمین را بلد نیستم.»

نیکفر مدیر عامل طلایی پوشان اصفهان در ادامه تاکید کرد: «واقعا نمی‌توانم درک کنم چه اتفاقاتی در حال رقم خوردن است. اما بازی امروز و اتفاقاتی که در بازی با گل‌گهر رخ دادند. را نمی‌توانیم در طبقه‌بندی مسائل طبیعی فوتبال بگنجانیم.». همچنین مدیر عامل سپاهان درباره اینکه آیا اجازه جدایی مورایس را می دهد یا خیر بیان داشت: «ما در حال مذاکره با ایشان هستیم و تلاش می‌کنیم او را آرام کنیم. ولی آقای مورایس خیلی مصر به جدایی هستند و به نظرم با توجه به اتفاقاتی که طی این ماه‌ها تجربه کرده‌اند، حق هم دارند.»

مدیرعامل سپاهان: مورایس می‌خواهد از ایران برود!

به نظر شما تقصیر کیست؟ در برخی بازی ها کارت زرد می دهند یا حتی قرمز؟ لطفا نظرات تان را در بخش کامنت ها مطرح نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *