گل‌محمدی از پرسپولیس خداحافظی کرد

یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری از هواداران پرسپولیس رسما خداحافظی کرد. او پایان کار خودش را در جمع سرخپوشان اعلام نمود. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. گل‌محمدی از پرسپولیس خداحافظی کرد.

 

فوری: گل‌محمدی از پرسپولیس خداحافظی کرد

به گزارش سایت ورزشی، دقیقه هایی بعد از پایان مسابقه پرسپولیس و در کنفرانس مطبوعاتی، گل محمدی از جمع قرمزهای تهران وداع کرد و رسما استعفای خود را اعلام نمود. این حرف های گل محمدی اینطور تلقی می شود که او از پرسپولیس استعفا کرده است. او گفت: مشکلات مالی و امکاناتی داشتیم. با این شرایط من شخصا نمی‌توانم ادامه دهم. 3 ماه قبل با پرسپولیس فسخ کردم اما حرکتی که باعث دلگرمی باشد را باشگاه انجام نداد. سپس با با خداحافظی از طرفدارانش گفت: از اینجا از همه پرسپولیسی‌ها که با من در این 4 سال همراه بودند تشکر می‌کنم. امیدوارم هر کسی که می‌آید موفق باشد. البته این اولین بار نیست که یحیی از تیم پرسپولیس استعفا می دهد. زیرا این ششمین استعفای گل محمدی از جمع سرخپوشان در سال های قبل است که معمولا در پایان نیم فصل اول انجام می گیرد!

این در حالی است که لیگ برتر فوتبال ایران به مدت نزدیک 2 ماه تعطیل می شود و برخی تصور می کردند که در این مدت تیم سرخ پوشان با هدایت یحیی خودش را آماده دور برگشت می کند. اما با این استعفا دوباره اردوگاه قرمزها در شوک بزرگ فرو رفت. حتی در این باره باشگاه پرسپولیس مشغول بررسی چندین پیشنهاد برای اردوی خارجی از کشور بود. حالا فعلا در شرایط ابهام آمیزی به سر خواهند برد. درباره استعفای این سرمربی نکته جالب آنجاست که او هفته قبل درباره نقل و انتقالات تیمش صحبت کرد و حتی گفت موافق جذب یورگن لکادیا است. حالا بعد از یک هفته و تساوی تلخ در مقابل مس رفسنجان دوباره از جمع پرسپولیسی ها کناره گیری می کند.

باشگاه پرسپولیس هنوز واکنشی به این تصمیم یحیی گل‌محمدی نداشته و باید دید در روزهای آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *