قرعه کشی لیگ قهرمانان و سپاهان در مقابل الهلال

بالاخره زمان قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا در مقر AFC برگزار شد. تیم های غرب آسیا حریفان خود را در مرحله نیمه نهایی شناختند. در ادامه سایت ورزشی با قرعه کشی لیگ قهرمانان و سپاهان در مقابل الهلال همراه شوید.

 

قرعه کشی لیگ قهرمانان و سپاهان در مقابل الهلال

به گزارش سایت ورزشی، قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا در حالی برگزار شد که تیم سپاهان تنها نماینده کشورمان حریف خود را شناخت. شاگردان مورایس باید در هفته آخر بهمن ماه دو بازی حساس را در مقابل الهلال عربستان انجام دهند. البته این در حالی است که در همان ابتدای قرعه کشی با خروج نام نسف قارای و حضور این تیم در سید دوم، مشخص شد که سپاهانی ها از میان الهلال، العین یا النصر با یک تیم دیدار می کنند. سپس نام العین و النصر از گوی بیرون آمد تا شاگردان مورایس با حریف سرسخت و قدرتمند الهلال روبرو شوند. نکته جالب دیگر این است که اگر سپاهان از این مرحله عبور نماید در مرحله بعدی باید به مصاف الاتحاد دیگر نماینده عربستان برود.

سپاهان به الهلال خورد / اولین واکنش سپاهان و الهلال به قرعه کشی

قرعه کشی لیگ قهرمانان و سپاهان در مقابل الهلال

لحظه خروج نام سپاهان از گلدان سید دوم

صحنه خروجی نام سپاهان از گلدان سید دوم و روبرو شدن با الهلال را در عکس زیر مشاهده می کنید. دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی روز 23 بهمن ماه دو روز بعد از فینال جام ملت های آسیا به میزبانی سپاهان برگزار خواهد شد. باشگاه الهلال با انتشار عکسی از دیدار با سپاهان استقبال کرد. قرعه کی منطقه شرق آسیا به صورت زیر انجام گرفته شده است.

قرعه کشی لیگ قهرمانان و سپاهان در مقابل الهلال

برنامه بازی‌های مرحله یک هشتم نهایی غرب آسیا:

نسف قارشی ازبکستان- العین امارات
الفیحاء عربستان- النصر عربستان
سپاهان ایران- الهلال عربستان
نوبهار نمنگان ازبکستان- الاتحاد عربستان

قرعه کشی لیگ قهرمانان و سپاهان در مقابل الهلال

به نظر شما آیا تیم سپاهان ایران می تواند از بین نماینده های پرقدرت عربستان عبور کند و به فینال برسد؟ لطفا نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها بنویسید.

mohamadnd
28 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *