ترکیب احتمالی پرسپوليس مقابل نساجی

یحیی گل محمدی با توجه به محرومیت ها و شرایط تیمش با تغییراتی در دیدار با نساجی روبرو شده است. در ادامه سایت ورزشی با ترکیب احتمالی پرسپوليس مقابل نساجی همراه ما بمانید.

ترکیب احتمالی پرسپوليس مقابل نساجی

به گزارش سایت ورزشی، تیم فوتبال پرسپولیس در عصر امروز مسابقه معوقه را در آزادی مقابل نساجی مازندران برگزار می کند. بعد از پیروزی یحیی در مقابل شمس آذر قزوین ، حالا به دنبال کسب نتیجه 3 امتیاز در مقابل نساجی هستند. آنها می خواهند جایگاه خود را در پایان نیم فصل در جدول حفظ کنند. سرمربی قرمزها برای این بازی علی نعمتی را به دلیل محرومیت ندارد. پور علی گنجی، سلمانی و امیری نیز مدت هاست که مصدومیت دارند و از رقابت ها دور مانده اند. علیرضا بیرانوند نیز بعد از چند هفته ناکامی در بسته نگه داشتن دروازه تیمش، حالا امید دارد تا در مقابل نساجی بار دیگر کلین شیت نماید و قبل از این نیز از دیگر گلرهای مدعی دستکش طلایی فصل عقب نماند.

ترکیب احتمالی پرسپوليس مقابل نساجی

بازیکنان دفاع پرسپولیس:

خط دفاع پرسپولیس نیز با توجه به محرومیت علی نعمتی نسبت به بازی قبلی دستخوش تغییر است. محمد مهدی احمدی بازیکن جوان قرمزها نیز در این مسابقه در سمت چپ دفاع حضور دارد و باید ببینیم که اولین حضور فیکس او چطور خواهد بود. در روز نیمکت نشینی کنعانی زادگان، قلب خط دفاع پرسپولیس دو بازیکن را در خودش می بیند که قبلا در نساجی بازی کرده اند. فرشاد فرجی و گئورگی گولسیانی که با حضور دوباره در قلب خط دفاع باید ببینیم که چه شرایطی در مقابل حریف خواهند داشت. در سمت راست نیز دیگر مدافع شمالی و مازنی قرمزها در مقابل نساجی به میدان می روند و گل محمدی بار دیگر به دانیال اسماعیلی فر اعتماد می کند.

برای خط میانی نیز بعد از مدت ها شاهد بازگشت سینا اسد بیگی هستیم. هافبک دفاعی جوان سرخ ها مدت ها نیمکت نشین بوده و حالا به خاطر بیماری میلاد سرلک فرصت حضور در ترکیب را بدست آورد. در کنار ایشان نیز سروش رفیعی مسابقه می دهد. سعید صادقی و مهدی ترابی نیز دو بازیکن دیگر خط میانی پرسپوليس برابر نساجی خواهند بود و در نهایت نیز زوج خط حمله این تیم را امید عالیشاه و نبیل باهویی تشکیل می‌دهند.

ترکیب احتمالی پرسپوليس مقابل نساجی

پرسپولیس ترکیب احتمالی پرسپوليس:

علیرضا بیرانوند
گئورگی گولسیانی
فرشاد فرجی
دانیال اسماعیلی‌فر
محمدمهدی احمدی
سینا اسدبیگی
سروش رفیعی
مهدی ترابی
سعید صادقی
امید عالیشاه
نبیل باهویی

 

یحیی گل‌محمدی روی نیمکت تیم خود نیز کنعانی‌زادگان، مسعود ریگی، وحدت حنانوف، محمد عمری و شهاب زاهدی را به عنوان چهره‌های تاثیرگذار خواهد داشت و باید دید قادر خواهند بود دومین برد پیاپی برای تداوم حضور در جمع مدعیان را مقابل حریف قعرنشین خود را شکل دهند یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *