پوچتینو سرمربی چلسی می‌شود

ورزشی متوجه شد که چلسی تا اوایل هفته آینده پس از آخرین دور مذاکرات، پوچتینو سرمربی چلسی در فصل بعد را معرفی کند.

مائوریسیو پوچتینو سرمربی چلسی

آبی ها پس از انصراف جولیان ناگلزمن از مذاکرات و آخرین اقدامات روی انتصاب او در استمفوردبریج، پوچتینو، سرمربی سابق تاتنهام را هدف اصلی خود معرفی کردند.

شرایط بین طرفین در ابتدای ماه به طور اصولی مورد توافق قرار گرفت. ورزشی جزئیات نهایی در مورد قرارداد و ساختار سلسله مراتبی توافق شده را به زودی در اختیار خوانندگان قرار خواهد داد.

ورود پوچتینو پس از آخرین نتیجه ناامیدکننده چلسی، یعنی تساوی 2-2 مقابل ناتینگهام فارست در بعدازظهر شنبه، یک تقویت خوب برای چلسی خواهد بود.

پوچتینو افکار خود را در مورد ترکیب فعلی چلسی در جریان مذاکرات اعلام کرده است. زیرا آبی‌ها در فصل 2023/2024 امید به بهبودی دارند.

ارتشی از بازیکنان در حال حاضر تحت مالکیت جدید به چلسی ملحق شده اند. اما ممکن است در تابستان امسال نیز تعداد بیشتری از بازیکنان به چلسی بپیوندند. ستاره‌هایی مانند ولاهوویچ ، مویزس کایسهدو و دکلان رایس همگی مورد توجه این باشگاه هستند.

پس از اخراج جانشین توماس توخل، فرانک لمپارد به جای گراهام پاتر وارد میدان شد و هفته گذشته با پیروزی 3-1 مقابل بورنموث، اولین پیروزی خود را در این باشگاه به دست آورد. دبل رحیم استرلینگ نیز امشب یک امتیاز برای آنها به ارمغان آورد.

پوچتینو با هدایت اسپرز به مقام دوم در لیگ برتر 2016/17 و فینال لیگ قهرمانان اروپا در فصل 2018/19، تبدیل به یک چهره محبوب در تاتنهام شد. گروهی از بازیکنان جوان را تبدیل به ستاره کرد. او با پاری سن ژرمن قهرمان لیگ 1 شد اما نتوانست در اروپا موفق شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *