پیروزی یک بر صفر رئال به قیمت مصدومیت کاماوینگا تمام شد

کارلو آنچلوتی برابر ختافه 8 تغییر در ترکیب خود ایجاد کرد. رئال پیروز میدان شد اما مصدومیت کاماوینگا کار را خراب کرد.

پیروزی یک بر صفر رئال مادرید برابر ختافه

انتخاب های کارلو آنچلوتی سرمربی رئال مادرید به حق بود. زیرا او تغییرات عمده‌ای را در تیمش ایجاد کرد و 8 بازیکن جدید برای پیروزی 1-0 مقابل ختافه به لیست یازدهم آمدند .

از بازیکنانی که روز سه‌شنبه با منچسترسیتی بازی خواهند کرد، فقط تیبو کورتوا ، ادواردو کاماوینگا و فده والورده در ترکیب بودند. ادن هازارد نیز یکی از مهم ترین بازیکنان این تیم بود.

نیمه اول فرصت های بسیار کمی برای هر دو تیم ایجاد شد. لوکاس وازکز پاس عرضی فرستاد تا مارکو آسنسیو در بهترین موقعیت نیمه‌ی اول قرار بگیرد. اما توپ به گل تبدیل نشد.

آسنسیو باز هم درخشید

گل پیروزی‌بخش در دقیقه 70، لحظاتی پس از اینکه کورتوا توپی را مهار کرد، در طرف دیگر به ثمر رسید.

او مثل همیشه‌اش، او از سمت راست وارد شد و با کمک یک انحراف جزئی در مسیرش، شوتی را به گوشه پایین سمت راست تور ارسال کرد.

تنها دقایقی بعد آسنسیو یک موقعیت طلایی دیگر داشت، این بار از فاصله نزدیک، اما دروازه بان دیوید سوریا توپ را فوق العاده مهار کرد.

مصدومیت کاماوینگا

در برخی از اخبار نگران‌کننده‌تر برای رئال مادرید ، مصدومیت دیرهنگام ادواردو کاماوینگا ، هافبک میانی بود که پس از بازگشت فرلاند مندی به خط میانی سه نفره بازگشته بود .

او که در نیمه دوم به سمت دفاع چپ رفت، توسط بازیکن مقابل خوان ایگلسیاس مصدوم شد و آنچلوتی مجبور شد آلوارو اودریوزولا را جایگزین او کند.

این می تواند باعث نگرانی آنچلوتی در آستانه بازی برگشت نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل منچسترسیتی در اواسط هفته شود.

برد 1-0 به این معنی است که رئال مادرید پیش از بازی یکشنبه مقابل الچه، از اتلتیکو مادرید صعود قراتر می‌رود. همچنین بارسلونا را ملزم به پیروزی مقابل اسپانیول می‌کند تا عنوان قهرمانی آخر هفته لالیگا سانتاندر را از آن آبی اناری‌ها بدانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *