سرمربی جدید چلسی کیست؟

سرمربی جدید چلسی کیست؟ باشگاه انگلیسی چلسی علاقه زیادی دارد که مائوریسیو پوچتینو را به عنوان سرمربی جدید خودش معرفی نماید. ظاهرا انتظار می رود در هفته آینده رسما ایشان در نیمکت چلسی انگلیس قرار بگیرد و به رسانه ها معرفی گردد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

پوچتینو سرمربی جدید باشگاه چلسی:

به گزارش سایت ورزشی و به نقل از رسانه های انگلستانی، مذاکره تیم چلسی با پوچتینو عالی پیش رفت و سرمربی آرژانتینی معتقد است که می تواند تاثیرات شگرفی را در تیم آبی های لندن ایجاد ماید. مائوریسیو اعتقاد دارد که می تواند چلسی را از بحران خارج سازد. این سرمربی قبلا روزهای خوبی را با تاتنهام لندنی داشته است و توانست تیم تاتنهام را به عنوان یک باشگاه قوی در لیگ جزیره مطرح نماید. حتی تیم را به فینال لیگ قهرمانان اروپا نیز رسانده بود.

سپس سرمربی از تاتنهام به پی اس جی فرانسه رفت. او نتوانست در حضور ستارگان بزرگ تیمش را موفق نماید. همچنین پوچتینو جزو گزینه اصلی و مهم برای چلسی در فصل آینده نبود. تیم در ابتدا قصد داشت با ناگلزمان و انریکه مذاکره نماید و هیچ کدام توافق انجام نشد. تیم چلسی با مالکیت تاد بولی در این فصل نمایش مفتعضانه و ضعیفی از خودش نمایش داد. آنها در ابتدای کار توخل را اخراج نمودند و سپس با پاتر نیز نتوانسته بودند موفق شوند. همین موارد باعث برکناری سرمربی انگلیسی شده بود. حالا لمپارد به طور موقت هدایت تیم را برعهده دارد. او تا الان 4 بازی که در هر چهار مسابقه شکست خورده است.

سرمربی جدید چلسی

سرمربی جدید چلسی انتخاب شد

به گزارش سایت ورزشی ، مائوریسیو پوچتینو سرمربی سابق تاتنهام، در هفته های قبل در حال مذاکره با تاد بولی و مدیران باشگاه چلسی برای احراز سمت هدایت تیم بوده است. تاک اسپورت ادعا کرد که توافق شفاهی حاصل شده است. تیم چلسی امید دارد که تا پایان هفته قرارداد پوچتینو را نهایی خواهد کرد. ظاهرا این سرمربی آرژانتینی مذاکره جدیدی را با چلسی در اسپانیا انجام داده است. حتی به مواردی نظیر چشم اندازه بلند مدت باشگاه نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

سرمربی جدید چلسی ظاهرا انتخاب شده و هر دو طرف بعد از این جلسه رویکرد عالی دارند. سرمربی آرژانتینی حالا رضایت شفاهی خودش را برای جایگزین شدن فرانک لمپارد اعلام کرده است. قبل از این با سرمربی هایی نظیر لوئیس انریکه و یولیان ناگلزمان نیز مذاکره انجام شده بود. مائوریسیو جزو گزینه های اصلی برای هدایت تیم چلسی می باشد. چلسی از وقتی در گروه جدید مدیریتی به جای آبراموویچ قرار گرفته است. بیش از 600 میلیون پوند خرج نمود و هنوز هیچ موفقیتی بدست نیاورده است. به نظر شما سرمربی جدید چلسی آقای پوچتینو  در لیگ جزیره موفق خواهد شد؟ لطفا نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها بیان نمایید.

mohamadnd
26 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *