ارزش مهدی قایدی در ترانسفر مارکت

ارزش مهدی قایدی در ترانسفر مارکت ، مهدی قائدی باشوی فوتبال ایران و اهل شهر بوشهر در سال قبل برای تیم شباب الاهلی امارات توپ می زد، زمانی که در لیگ امارات حضور داشت با افت زیادی در ترانسفرمارکت روبرو شد. حالا برای این فصل به استقلال تهران آمد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

مهدی قایدی بازیکن بوشهری استقلال:

قطعا اگر بخواهیم چند بازیکن ارزشمند استقلال تهران را نام ببریم، مهدی قائدی ، امیر ارسلان مطهری ، داریوش شجاعیان، روزبه چشمی از جمله این فوتبالیست ها هستند. حالا برخی بازیکنان بعد از جام جهانی و درخشش در لیگ ایران توانستند در مارکت جهانی نیز افزایش قیمت داشته باشند. هر روز شاهد درخشش بیشتر این بازیکنان در لیگ ایران هستیم. حتی آنها در عرصه لیگ قهرمانان آسیا نیز حرفی برای گفتن دارند. سایت ترانسفر مارکت یک منبع جهانی و آنلاین برای ارزش بازیکنان در هر سال می باشد که هرچند وقت یکبار به روز رسانی می شود و قیمت بازیکنان را تعیین می کند.

ارزش مهدی قایدی در ترانسفر مارکت

ارزش مهدی قایدی در ترانسفر مارکت

بعد از اینکه قائدیبه تیم استقلال تهران پیوست بار دیگر به عنوان مهاجم سرعتی توانست بازی خوبش را نشان دهد. بعد از هفته ها کش و قوس فراوان، بلاخره مهدی از شباب الاهلی به استقلال آمد. با اینکه وینگر بوشهری در سال 2021 توانست ارزش خود را به 1.80 میلیون یورو در باشگاه استقلال برساند. ولی وقتی به لیگ امارات رفت نتوانست عملکرد خوبی از خودش به نمایش بگذارد و رقم ارزشش در ترانسفرمارکت به 1.20 میلیون یورو رسید. حتی زمانی که سال 2022 به استقلال تهران آمد ارزشش بالاتر نرفت. و به دلیل بازی نکردن در جام جهانی 2022 و نمایش نه چندان موفق در بزرگترین تورنمنت بین المللی ارزش مهدی قایدی در ترانسفرمارکت به 700 هزار یورو رسید.

ارزش مهدی قایدی در ترانسفر مارکت

بازیکن 23 ساله بوشهری تیم استقلال البته در هفته های اخیر عملکرد خوبی از خودش به نمایش گذاشت و گلزنی موفقی در تیمش داشت. به نظر شما باشوی فوتبال ایران می تواند در سال 2023 رقم خودش را در این سایت افزایش دهد؟ لطفا نظرات و دیدگاه تان را کامنت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *