کاپیتان قهرمان لیگ را انتخاب کنید!

کاپیتان پرسپولیس و استقلال فردا به عنوان نفراتی هستند که فردا احتمالا جام لیگ برتر را بالای سر می برند. امید عالیشاه و جلال علی محمدی هردو کاپیتان هستند و تیم پرسپولیس و سپاهان برای قهرمانی می جنگند و احتمالا یکی از این دو فردا کاپ را بر روی سرش می برد. در ادامه سایت ورزشی همراه ام باشید و کاپیتان قهرمان لیگ را انتخاب کنید!

 

چه کسی فردا کاپ لیگ برتر را بالای سر می برد؟

به گزارش سایت ورزشی ، حساس ترین شب تاریخ لیگ برتر قطعا پنج شنبه یعنی فردا می باشد. 28 اردیبهشت ماه 1402 روز سرنوشت سازی در فوتبال ایران است که قهرمان لیگ این فصل مشخص خواهد شد. ماراتن سخت و نفس گیر سه تیم بالای جدول به انتهای خودش رسیده است. و قطعا استقلال دیگر قهرمان نخواهد شد و فقط سپاهان و پرسپولیس باقی مانده اند. تیم قرمزها در جدول با 63 امتیاز صدرنشین هستند و در بازی فردا مقابل نساجی مازندران حضور خواهند داشت و در شهید وطنی قائمشهر باید در برابر نساجی پیروز شوند. پرسپولیس برای قهرمانی فقط به یک برد 3 امتیازی نیاز دارد.

کاپیتان قهرمان لیگ

سمت دیگر نیز تیم زردپوشان اصفهانی با 62 امتیاز در جایگاه دوم قرار دارند. و باید در مقابل مس کرمان قرار بگیرند، آنها دنبال یک معجزه هستند تا قائمشهری ها به دادشان برسند. مورایس در اولین فصل حضور خودش در ایران ، صدر جدول را با مساوی در مقابل ملوان مازیار زارع از دست داد. حالا سپاهانی ها باید عنوان قهرمانی را از دست پرسپولیس بربایند. در 5 دوره قهرمانی لیگ برتر توسط سپاهان، جام قهرمانی را محرم نوید کیا(کاپیتان) بالای سر برده است. حالا اگر امسال قهرمان شوند، جلال الدین علی محمدی کاپیتان این تیم جام را بالای سر خودش می برد.

کاپیتان قهرمان لیگ را انتخاب کنید!

کاپیتان قهرمن لیگ را انتخاب کنید!

در طرف دیگر نیز پرسپولیس سید جلال حسینی قبلا جام را در 5 قهرمانی بالای سر برد. افشین پیروانی و کریم باقری نیز جزو کاپیتان های پرسپولیس در قهرمانی های اول و دوم قرمزها بود.د که حالا در کسوت کادر فنی تیم حضور دارند. تا شاهده بالا بردن جام قهرمانی در دستان امید عالیشاه باشند. شما کاربران عزیز سایت ورزشی می توانید کاپیتان قهرمان بیست و دومین دوره لیگ برتر که جام را بالای سر می برد را در بخش کامنت ها انتخاب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *