آینده سردار آزمون لو رفت

سردار آزمون مهاجم باشگاه بایرلورکوزن آلمان در روزهای ایده آل و خوبی قرار دارد. این بازیکن ایرانی احتمالا خیلی زودتر از پایان فصل آینده اش مشخص می شود. به نظر شما آیا در آلمان یا تیم لورکوزن باقی خواهد ماند؟ در ادامه سایت ورزشی با مطلب “آینده سردار آزمون لو رفت” همراه ما باشید.

 

حضور سردار در لورکوزن یا تیم دیگر؟

به گزارش سایت ورزشی ، بعد از یک فصل و نیم حضور سردار در باشگاه آلمانی حالا این بازیکن مهاجم ایرانی به دنبال تغییرات است و احتمالا در نقل و انتقالات تابستانی از تیم خواهد رفت. بازیکنی که در ابتدای فصل با مصدومیت روبرو شد و در ادامه فرم خوبش را پیدا کرد و حتی به ترکیب اصلی ژابی آلونسو رسید. اما خبرها حکایت از آن دارد که او کار خودش را در این باشگاه آلمانی پایان می دهد.

سردار آزمون احتمالا به یکی از باشگاه های مارسی یا المپیک لیون فرانسه یا حتی فنرباغچه ترکیه خواهد رفت. این تیم ها علاقه مند به جذب ستاره ایرانی هستند. آزمون بازیکن 28 ساله تا سال 2027 با باشگاه لورکوزن قرارداد داشت و فروش او می تواند یک منبع درآمدزایی عالی برای باشگاه به همراه داشته باشد. بر اساس پیش بینی های سایت معروف ترنسفر مارکت بایرلورکوزن می تواند سردار را با مبلغ حدود 12 میلیون یورو به فروش برساند. فوتبالیستی که در 41 بازی در تمام رقابت ها فقط 5 گل به برای بایرلورکوزن به ثمر رساند و حالا در آستانه جدایی از این تیم است.

آینده سردار آزمون لو رفت

 

آینده سردار آزمون لو رفت

وب سایت آلمانی در گزارشی عنوان کرد که بر اساس پیگیری های صورت گرفته درهای خروج آزمون از لورکوزن باز شده است. احتمالا او می خواهد فوتبالش خودش را در چالش جدیدی تجربه کند. او یکبار دیگر می خواهد توانایی خودش را به رخ همه بکشد. در نقل و انتقالات زمستانی خبرهایی مبنی بر علاقه تیم مارسی فرانسه به ستاره ایرانی مطرح شده بود. حتی سردار تا آستانه انتقال رسمی به این باشگاه پیش رفته بود و در نهایت توافق حصول نیافت. ظاهرا به نظر می رسد مارسی یکی از گزینه های اصلی خریدار سردار به حساب می آید.

تیم بایرلورکوزن برای کسب سهمیه اروپا در بوندسلیگا می جنگد. آنها همچنین در لیگ اروپا نیز یک بازی حساس پیش روی خود دارند و باید با آس رم روبرو شوند. برای صعود به فینال لیگ اروپا بازی رفت را با نتیجه 1-0 به رم باختند و قطعا با تمام شایعات سردار یکی از امیدهای اصلی گلزنی در مقابل تیم مورینیو به حساب می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *